Recenzje
Prawnik Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik Konrad Bartuzel . Zapraszam
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Agencje Ochrony

ochrona osób i mienia

ochrona osób i mienia
Special Services exclusive security to firma zajmująca się ochroną osób i mienia. Zajmujemy się wąsko wyspecjalizowaną działalnością jaką jest ochrona osób, ochrona zespołów muzycznych i imprez oraz ochrona dzieci. Działamy na terenie województwa mazowieckiego i nie tylko.
http://specialservices.prv.pl
Zgłoś nie działający link/spam

monitoring firm

monitoring firm
W ofercie profesjonalny monitoring firm -przedsiębiorstw, instytucji, zakładów produkcyjnych oraz domów jednorodzinnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę począwszy od doboru i instalacji systemu alarmowego, wyboru odpowiedniego systemu łaczności poprzez podpięcie do systemu powiadamiania i nadzoru agencji ochrony działającej w zrzeszeniu monitoring wielkopolski.
http://www.securi.pl/monitoring_poznan.php
Zgłoś nie działający link/spam

ochrona obiektów

ochrona obiektów
W naszej ofercie ochrona osób i mienia świadczone według najnowszych światowych standardów, w zgodności z systemami jakości ISO PN-EN 9001-2001 oraz AQAP, rozszerzeniem systemu ISO który sprawia że ochrona mienia i osób może być świadczona na odpowiednim poziomie również dla policji i wojska. Zapewniamy odpowiednio przeszkolony personel, odpowiednio umundurowany i wyposażony we wszystkie niezbędne środki ochrony. Nadzór organizacyjny nad Państwa obiektem sprawuje szef obiektu, pracownik z licencją ochrony II stopnia, który jest odpowiedzialny za przygotowanie planu ochrony oraz zapewnia odpowiednie systemy ochrony i zabezpieczenia wspomagające usługę.
http://www.securi.pl/ochrona_obiektow.php
Zgłoś nie działający link/spam

telewizja przemysłowa

telewizja przemysłowa
Instalujemy systemy kamer dla firm,( CCTV ) kamery dla przedsiębiorstw oraz instytucji o szczególnych wymaganiach w zakresie zabezpieczeń. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, nasze systemy to nie tylko instalacje w Wielkoplsce - instalujemy kamery na terenie całego kraju. Nasze systemy kamer zabezpieczają zarówno strategiczne pomieszczenia w biurach, jak również tereny zewnętrzne, obszary produkcyjne oraz przekazuja wizję z miejsc niedostepnych dla ludzi ze względów bezpieczeństwa. Telewizja przemysłowa to w magazynach, pozwalające nadzorować pracę oraz ruch w poszczególnych obszarach oraz zabezpieczać strefy załadunku i wyładunku towarów!
http://alarmy-poznan.pl/telewizja_przemyslowa.php
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt