Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
https://praca-magisterska-online.pl. https://praca-magisterska-online.pl

Wyszukaj stronę        

Agencje Ochrony

ochrona osób i mienia

ochrona osób i mienia
Special Services exclusive security to firma zajmująca się ochroną osób i mienia. Zajmujemy się wąsko wyspecjalizowaną działalnością jaką jest ochrona osób, ochrona zespołów muzycznych i imprez oraz ochrona dzieci. Działamy na terenie województwa mazowieckiego i nie tylko.
http://specialservices.prv.pl
Zgłoś nie działający link/spam

monitoring firm

monitoring firm
W ofercie profesjonalny monitoring firm -przedsiębiorstw, instytucji, zakładów produkcyjnych oraz domów jednorodzinnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę począwszy od doboru i instalacji systemu alarmowego, wyboru odpowiedniego systemu łaczności poprzez podpięcie do systemu powiadamiania i nadzoru agencji ochrony działającej w zrzeszeniu monitoring wielkopolski.
http://www.securi.pl/monitoring_poznan.php
Zgłoś nie działający link/spam

ochrona obiektów

ochrona obiektów
W naszej ofercie ochrona osób i mienia świadczone według najnowszych światowych standardów, w zgodności z systemami jakości ISO PN-EN 9001-2001 oraz AQAP, rozszerzeniem systemu ISO który sprawia że ochrona mienia i osób może być świadczona na odpowiednim poziomie również dla policji i wojska. Zapewniamy odpowiednio przeszkolony personel, odpowiednio umundurowany i wyposażony we wszystkie niezbędne środki ochrony. Nadzór organizacyjny nad Państwa obiektem sprawuje szef obiektu, pracownik z licencją ochrony II stopnia, który jest odpowiedzialny za przygotowanie planu ochrony oraz zapewnia odpowiednie systemy ochrony i zabezpieczenia wspomagające usługę.
http://www.securi.pl/ochrona_obiektow.php
Zgłoś nie działający link/spam

telewizja przemysłowa

telewizja przemysłowa
Instalujemy systemy kamer dla firm,( CCTV ) kamery dla przedsiębiorstw oraz instytucji o szczególnych wymaganiach w zakresie zabezpieczeń. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, nasze systemy to nie tylko instalacje w Wielkoplsce - instalujemy kamery na terenie całego kraju. Nasze systemy kamer zabezpieczają zarówno strategiczne pomieszczenia w biurach, jak również tereny zewnętrzne, obszary produkcyjne oraz przekazuja wizję z miejsc niedostepnych dla ludzi ze względów bezpieczeństwa. Telewizja przemysłowa to w magazynach, pozwalające nadzorować pracę oraz ruch w poszczególnych obszarach oraz zabezpieczać strefy załadunku i wyładunku towarów!
http://alarmy-poznan.pl/telewizja_przemyslowa.php
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt