Recenzje
wzory prac licencjackich. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę wzory prac licencjackich i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierząt jak i zwykłych miłośników zwierząt domowych. Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX zaprasza
Praca Inżynierska za Grosze. Praca Inżynierska za Grosze to strzał w dziesiątkę!
animacje dla dzieci kraków. Profesjonalna animacje dla dzieci kraków . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Agencje Ochrony

Agencja ochrony Wrocław

Agencja ochrony Wrocław
Przedstawiana firma specjalizuje się w ochronie osób i mienia. Nasza agencja ochrony posiada siedzibę w mieście Wrocław. Wieloletnie doświadczenie branżowe pozwala nam na realizację usług na najlepszym poziomie. Oferta skierowana jest do różnych przedsiębiorstw, ale też np. do VIP-ów. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym i wszechstronną kadrą. W zakresie oferowanych usług znajduje się m.in. monitoring pożarowy, ochrona fizyczna i osobista, transport wartości. Oferta obejmuje także usługi porządkowe.
http://www.ascopol.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

ochrona osób

ochrona osób
Witamy serdecznie na naszej stronie! Agencja ochrony Impuls security Polska Sp. z o.o. działa na wielkopolskim rynku od 2008 roku i pomimo tego, że nie jesteśmy największą firmą w tej branży na rynku krajowym, odnotowaliśmy już szereg sukcesów w tej dziedzinie. Mamy stałych i usatysfakcjonowanych klientów, do których również Państwa firma może należeć. Jako jedna z niewielu agencji w Polsce umożliwiamy klientom samodzielną obserwację on-line wykonywanych czynności przez agentów ochrony. Przez 24h na dobę czuwamy nad poprawnością oraz punktualnością obchodów wykonywanych przez naszych agentów.
http://www.securi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ochrona 24 - ochrona osób i mienia Lublin

Ochrona 24 - ochrona osób i mienia Lublin
Ochrona24 to firma zajmująca się ochroną osób, VIP, mienia, imprez masowych, imprez okolicznościowych. Oprócz ochrony firma zapewnia monitoring GPS oraz umożliwia założenie alarmów na domy prywatne, obiekty użyteczności publicznej, budynki prywatne, firmy. Koncesje do wykonywania działalności firmy ochrony oraz wysoko wykwalifikowana kadra ochroniarzy sprawia, że Ochrona24 ma coraz większe grono zadowolonych firm państwowych oraz prywatnych.
http://ochrona24.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Monitoring Głogów

Monitoring Głogów
Agencja Ochronno-Usługowa "Detektyw" oferuje swoje usługi w obszarze ochrony osób i mienia. W szeroki wachlarz naszych usług włącza się ochrona oraz monitorowanie obiektów, przemysłowych, administracyjnych czy biurowych, a także konwojowanie wartości pieniężnych, chronienie imprez masowych oraz ochrona osób prywatnych. Jesteśmy agencją cieszącą się wielkim zaufaniem klientów, a nasze zlecenia odbieramy w Głogowie, Lubinie i na obszarze całego zagłębia miedziowego. Paramy się również montażem monitoringu czy systemów alarmowych.
http://agencjadetektyw.lubin.pl/oferta.html
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt