Recenzje
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .

Wyszukaj stronę        

Sprzątanie

firma sprzątająca - biuro clean

firma sprzątająca - biuro clean
Firma Biuro Clean Oferuje sprzątanie biur, urzędów, banków , domów, mieszkań sprzątanie po pracach remontowych , po budowie, sprzątanie hal produkcyjnych , sprzątanie terenów zewnętrznych-zieleni, terenów wewnętrznych na osiedlach. Firma wykonuje także profesjonalne czyszczenie parą wszystkich powierzchni, które są do tego przystosowane, zarówno w biurze jak i w domu.
http://biuro-clean.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Simpol Miłosz Kielan

Simpol Miłosz Kielan
Nasza firma jest jedną z najbardziej cenionych łódzkich firm oraz usługodawców. Prowadzimy działalność na rynku prywatnym jak i branżowym. Grupa powstała z myślą o łódzkim rynku sprzatającym. Bardzo duże doświadczenie zezwala grupie chlubić się solidną oraz docenianą marką. Nasz wytrenowany i doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru oferty firmy Simpol. Priorytetem jest dla nas szybkość obsłużenia zamówienia oraz skrupulatne przygotowanie usługi czyszczenia kostki. Prowadzimy całkowitą pomoc przy czyszczeniu ciśnieniowym konstrukcji i wyszukaniu dopasowanych rozwiązań.
http://www.simpool.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fungopol - grzyby leśne

Fungopol - grzyby leśne
Sklep Fungopol z Borów Tucholskich oferuje leśne runo. działa wg dewizy "smakuje jak u babci", pozwoliło nam przez lata odtworzyć wiele zapomnianych przetworów, których niepowtarzalny i wyjątkowy smak wielokrotnie był nagradzany na różnych targach i prezentacjach. Oferujemy owoce runa leśnego- grzyby w formie suszonej, mrozonej, przetworzonej, owoc jarzębiny, borówki, pigwy, pędy sosny, itp.. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Nasz sklep internetowy obsługuje klientów z całego kraju, oferujemy też wysyłkę gratisową
http://sklep.fungopol.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Praniewarszawa-pranie wykladzin

Praniewarszawa-pranie wykladzin
Z naszą firmą mieszkania, biura , auta odzyskają blask. Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin, Posiadamy również profesjonalne środki, które usuwają wszelkiego rodzaju plamy, zabrudzenia czy gumy do żucia., uzywamy srodków biodegradowalnych. Oferujemy też ozonowaie, które jest jednymotrafimy przywrócić blask posadzkom.
http://www.praniewarszawa.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt