Recenzje
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .

Wyszukaj stronę        

Sklep internetowy

Produkty dla dzieci

Produkty dla dzieci
Big-shop powstał w oparciu o doświadczenia mam, które same posiadają dzieci i doskonale wiedzą, ile potrzebują one uwagi, troski i czasu. To głównie z myślą o mamach powstał sklep, w którym mogą one zakupić niezbędne artykuły dziecięce, przeznaczone do codziennego użytku, jak i okazjonalne prezenty. Spośród nich, między innymi: drewniane zabawki, wózki dla lalek, zabawki edukacyjne dla dzieci. Zapraszamy na zakupy.
http://www.big-shop.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sklep ogrodniczy online zaprasza

Sklep ogrodniczy online zaprasza
kwiatyna5.pl to nowoczesny sklep ogrodniczy oferujący bardzo bogaty wybór roślin ozdobnych i owocowych oraz produktów ogrodniczych.Sprzedaż prowadzimy drogą wysyłkową umożliwiamy również zakup i odbiór osobisty na terenie Gryfic.W ofercie posiadamy m.in ciekawe odmiany form piennych roślin iglastych i liściastych oraz róż,różaneczników,bylin.liliowców.Oferowane przez naszą firmę produkty są wyłącznie najwyższej jakości.Serdecznie zapraszamy do Nas
http://www.kwiatyna5.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sklep rowerowy

Sklep rowerowy
Sklep rowerowy Go Ride specjalizuje się w sprzedaży wysyłkowej rowerów i akcesoriów rowerowych. Prowadzimy też sprzedaż stacjonarną. Kluczowym aspektem naszych działań jest obsługa serwisowa. Wykonujemy szczegółowe przeglądy i naprawy rowerów. W bezustannie uzupełnianej ofercie znajduje się obszerny wachlarz dzwonków, kasków, dzwonków i innych akcesoriów. Posiadamy niebywale duży wybór części zamiennych. Profesjonalizm i rzetelność to nasze mocne strony. Zapraszamy do współpracy!
http://www.goride.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Aparaty słuchowe Phonak

Aparaty słuchowe Phonak
Obszarem działalności firmy Otosonica jest diagnostyka słuchu. Oferta obejmuje urządzenia znanych producentów, np. aparaty słuchowe marki Phonak. Ośrodek funkcjonuje w oparciu o innowacyjne wyposażenie i metody. Zespół Otosonica tworzą wykwalifikowani w tej dziedzinie specjaliści. W ofercie znaleźć można tak specjalistyczne badania, jak próby stroikowe. Specjalnością opisywanej firmy jest audiometria, np. słowna. Firma dostosowuje wybór aparatu słuchowego do potrzeb klienta. Oferta adresowana jest do dorosłych i dzieci, także tych najmłodszych.
http://www.otosonica.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt