Recenzje
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        

Druk Poligrafia

Druk książek

Druk książek
Na rynku usług poligraficznych istniejemy od 1995 roku. Znani jesteśmy jako solidny partner dla wielu wymagających odbiorców końcowych. Rozpoczęliśmy od specjalizacji w drukach reklamowych – musieliśmy drukować szybko i w bardzo dobrej jakości. Potem, w miarę rozwoju firmy poszerzyliśmy naszą działalność o współpracę z wydawnictwami – oprawiamy książki – dokładnie, oferujemy [url=http://www.dkh.com.pl/Know_How/o-nas]druk plakatów[/url]. Zaczynaliśmy od posiadania jednokolorowej maszyny offsetowej. Dzisiaj regularnie wymieniamy maszyny na nowsze, aby nowoczesną technologią spełnić oczekiwania naszych klientów. Nasi drukarze to doświadczeni specjaliści.
http://www.dkh.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zaproszenia na wesele

Zaproszenia na wesele
Zaproszenia ślubne. W naszym sklepie internetowym przedstawiamy ofertę zaproszeń wykonanych na pięknych metalizowanych papierach. Gwarancja najwyższej jakości - zaproszenia realizujemy jedynie z wysokiej klasy materiałów z Hiszpanii i Włoch.
http://zaproszenia-slubne.net
Zgłoś nie działający link/spamDrukarnia Internetowa - druk offsetowy, ulotki, wizytówki, broszury

Drukarnia Internetowa - druk offsetowy, ulotki, wizytówki, broszury
Naszym atutem jest profesjonalne studio graficzne zapewniające Państwu zaprojektowanie nowoczesnej, twórczej i jednolitej koncepcji graficznej. Zespół Kaczka Studio stawia na kreatywność i pomysł starając się uwzględniać pomysły i zapotrzebowanie naszych Klientów. Jesteśmy nowoczesną firmą i stale inwestujemy w park maszynowy co pozwala nam na wdrażanie coraz nowszych produktów. Poza usługami poligraficznymi zajmujemy się także projektowaniem: kasetonów świetlnych,liter przestrzennych, stojaków reklamowych, znaków handlowych oraz stron internetowych
http://www.tanidruk.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt