Recenzje
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Korepetycje z języka polskiego w Katowicach
Praca doktorska. Praca doktorska
Pisanie prac. Pisanie prac
Pisanie pracy z dziennikarstwa. Pisanie pracy z dziennikarstwa

Wyszukaj stronę        

Organizacja imprez

IMPREZY FIRMOWE WARSZAWA

IMPREZY FIRMOWE WARSZAWA
Multimedia, ciekawe realizacje na miarę budżetu Klienta, wydarzenia i pomysły o niekonwencjonalnym zabarwieniu. Eventy w proporcjach europejskich, przyprawione profesjonalnym sprzętem. Lubimy eksperymentować, mieszać kolory i formaty, tworzyć zupełnie nieoczekiwane połączenia.
http://www.visualart.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

WYNAJEM DREWNIANYCH DOMKÓW HANDLOWYCH NA IMPREZY PLENEROWE, TARGI, WYSTAWY

WYNAJEM DREWNIANYCH DOMKÓW HANDLOWYCH NA IMPREZY PLENEROWE, TARGI, WYSTAWY
Zajmujemy się wynajmem stoisk,drewnianych domków handlowych,paśników gastronomicznych, wiat animacyjnych, kiermaszów, drewnianych bram. Dysponujemy kompletną instalacją elektryczną do domków z systemem zasilającym (przewody 3 fazowe) skrzynie elektryczne, najazdy nakablowe, systemem nagłośnienia nasłupowego (radiowęzeł) Zajmujemy się kompleksową organizacją (transport domków, montaż, demontaż, podłączenie instalacji elektrycznej). Służymy również pomocą w doborze kupców
http://www.jarmarkipolskie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zespół muzyczny

Zespół muzyczny
Dla wszystkich klientów szukających adekwatnej oprawy muzycznej na swoje przyjęcie, polecamy skorzystanie z ofert zamieszczonych na naszej stronie. Każdy zespół muzyczny na niej umieszczony ma doświadczenie w występach na tego typu uroczystościach.
http://www.weselezklasa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

wesela wrocław

wesela wrocław
Firma Merrieday już od 1993 roku zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych. Dla tych, którym znudziło się już odpoczywanie w tradycyjny sposób oferujemy przygotowywanie egzotycznych wycieczek do ciekawych zakątków na naszym globie oraz organizacja eventów integrujących zespół współpracowników. Zajmujemy się także kampaniami edukacyjnymi,szkoleniami, balami, cateringiem, programami stymulacyjnymi pracowników, czyli generalnie wszystkim czego klient zapragnie. Cechą charakterystyczną organizacji przyjęć ślubnych jest to, że całkowicie zdejmujemy ciężar organizacji przyjęcia z barków młodej pary tak, aby mogli cieszyć się swoim szczęściem.
http://www.merrieday.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt