Recenzje
Busy Polska Dania - Tomexprzewozy. Busy Polska Dania - Tomexprzewozy
Busy Polska Dania - profesjonalny przewóz. Busy Polska Dania - profesjonalny przewóz
drukowanie flag. drukowanie flag
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.

Wyszukaj stronę        

Tatuaże

Studio tatuażu

Studio tatuażu
Dziś, zwłaszcza w kulturze zachodniej, status tatuażu jako sztuki jest dość silnie ukonstytuowany. Świadczą o tym chociażby istniejące od kilku, lub nawet kilkunastu lat muzea tatuażu, żeby wymienić kilka największych, zarówno z Europy jak i z obu Ameryk, Japonii i Antypodów: The Amsterdam Tattoo Museum, The British Tattoo History Museum, Tattoo Museum Buenos Aires, The Baltimore Tattoo Museum, Tattoo Art Museum of San Francisco, The National Tattoo Museum of New Zealand, Yokohama Tattoo Museum, Tokyo Tattoo Museum. Mimo tego, że nie zniknęły całkowicie rzemieślnicze i odtwórcze tendencje w tatuażu
http://www.dudektattoo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Studio tatuażu Września - Fetish tattoo

Studio tatuażu Września - Fetish tattoo
Jeżeli interesuje Cię wykonanie tatuażu sprawdź nasze studio we Wrześni - Fetish tattoo. Na naszej stronie znajdziesz między innymi galerię przykładowych prac, co daje ogólny pogląd jakimi umiejętnościami dysponuje tatuator. Jeżeli masz pytania bądź wątpliwości napisz lub zadzwoń - odpowiemy na wszystkie pytania. Zadowolenie klienta, to nasz priorytet. Zapraszamy!
http://fetishtattoo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tatuaże Szczecin

Tatuaże Szczecin
Studio tatuażu White – Crow w Szczecinie to miejsce, w którym możecie wykonać atrakcyjne i wysokojakościowe tatuaże. Sporządzamy autorskie projekty, dlatego każdy tatuaż jest inny i ma swoją historię. Możemy wykonać tatuaże w stylach: akwarele, czarno – szare, graficzne, napisy, new school, ornamenty oraz realistyczne. Każdy Klient jest przez nas traktowany indywidualnie. Nasze studio przestrzega i dba o higienę i sterylne warunki pracy. Polecamy naszą stronę internetową. Znajdziecie na niej fotografie wykonanych tatuaży. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz odwiedzin naszego studia.
http://white-crow.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt