Recenzje
Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierząt jak i zwykłych miłośników zwierząt domowych. Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX zaprasza
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.

Wyszukaj stronę        

Przedszkola

Niepubliczne Przedszkole Językowe w Olkuszu

Niepubliczne Przedszkole Językowe w Olkuszu
Z myślą o harmonijnym i wszechstronnym rozwoju Państwa dzieci stworzyliśmy wyjątkowe przedszkole,w którym panuje rodzinna i twórcza atmosfera. Placówka posiada bardzo dobre warunki lokalowe. Wychowawcy czuwają nad prawidłowym rozwojem dzieci,uwzględniając ich potrzeby emocjonalne,społeczne i fizyczne .Dzięki temu przedszkolaki same mogą obserwować ,badać i poznawać świat , a także tworzyć i nawiązywać kontakt z rówieśnikami. Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej strony internetowej www.przedszkolejezykowe.com
http://www.przedszkolejezykowe.com
Zgłoś nie działający link/spam

Przedszkole na niedźwiedniku

Przedszkole na niedźwiedniku
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Misiowy Raj" jest placówką wychowania przedszkolnego, nad którą nadzór sprawuje Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Placówka posiada bardzo dobre warunki lokalowe oraz duży ogród. Jest bardzo dobrze wyposażona w sprzęt i pomoce dydaktyczne. Kadra nauczycielska to młode, kreatywne osoby z wyższym wykształceniem pedagogicznym, które jako nadrzędny cel swojej pracy stawiają uśmiech i radość każdego dziecka oraz troskę o jego prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo.
http://www.misiowyraj.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

PrzedszkoleZuczki.pl - Opieka Nad Najmłodszymi Ursynów

PrzedszkoleZuczki.pl - Opieka Nad Najmłodszymi Ursynów
Centrum Rozwoju Malucha Żuczki Warszawa zaprasza dzieci które przygotowują się do rozpoczęcia edukacji w przedszkolu, jak również chętne do fantastycznej, wspólnej zabawy. W Klubie jest realizowany autorski program nauki, którego kluczowym celem jest rozwijanie w dzieciach samodzielności, pomysłowości oraz odwagi w poznawaniu świata.
http://www.przedszkolezuczki.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Przedszkole Konstancin

Przedszkole Konstancin
Wyspa Marzeń - przedszkole Konstancin, w którym priorytetowe są: prawidłowy, wielostronny rozwój dzieci, bezpieczeństwo oraz zabawa. W przedszkolu realizowana jest autorska metoda opracowana na podstawie wieloletnich doświadczeń w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i przed-przedszkolnym. Ośrodek prowadzi współpracę ze specjalistami, którzy czuwają nad prawidłowym rozwojem dzieci.
http://www.wyspamarzen.edu.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt