Recenzje
https://jak-pisac-prace.pl. https://jak-pisac-prace.pl
https://praca-magisterska-online.pl. https://praca-magisterska-online.pl
https://prace-gotowe.pl. https://prace-gotowe.pl
kredyt bez bik online. kredyt bez bik online

Wyszukaj stronę        

Przedszkola

przedszkole specjalne Kraków

przedszkole specjalne Kraków
Będziemy mieli przyjemność dbać o rozwój i edukację Waszych dzieci codziennie od godz 7.00 do godz 17.00. Pomiędzy godziną 10 a 14 dzieci realizować będą podstawę programową. W pozostałym czasie będziemy realizować własny program. W czasie pobytu w przedszkolu , Wasze pociechy będą rozwijać się poprzez zabawę, edukację oraz terapie. Choć one będą widzieć w tym tylko zabawę. Każde dziecko będzie objęte pomocą logopedyczną, psychologiczną i pedagogiczną w łącznym wymiarze min.3godzin tygodniowo.
http://www.teczowadolina.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Podłoga interaktywna - Skrzynia skarbów

Podłoga interaktywna - Skrzynia skarbów
Podłoga interaktywna to nowoczesne urządzenie do edukacji dzieci w wieku wczesnoszkolnym oraz przedszkolnym. Podłoga interaktywna pomaga dzieciom w skoncentrowaniu uwagi, wyciszeniu oraz daje świetne efekty w nauce. jesteśmy producentami najnowszej podłogi interaktywnej - skrzynia skarbów. skrzynia skarbów powstała dzięki kilkumiesięcznej współpracy naszego zespołu. Stworzyliśmy ponad 40 interaktywnych gier i animacji przeznaczonych również dla dzieci niepełnosprawnych
http://skrzyniaskarbow.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Centrum Malucha "Gadu-Gadu" Przedszkole językowe Lublin

Centrum Malucha "Gadu-Gadu" Przedszkole językowe Lublin
Jesteśmy językowym i logopedycznym punktem przedszkolnym w Lublinie. Za cel stawiamy sobie wszechstronne kształtowanie dziecka, zwłaszcza pod kątem dwujęzycznym. Jesteśmy w stałym kontakcie z ekspertem logopedą, który może dopomóc w eliminacji problemów z wymową u dziecka. Pracujemy także w nietypowych godzinach na specjalne życzenie.
http://przedszkolejezykowelublin.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Słoneczne Przedszkole Wrocław

Słoneczne Przedszkole Wrocław
Słoneczne Przedszkole we Wrocławiu zaprasza dzieci. Dzieci są pod opieką wykwalifikowanej kadry, Gwarantujemy dużo uśmiechu oraz radości. Dbamy o zabawę, spacery zabawę na świeżym powietrzu, ciepło emocjonalne i radość. Rozwijamy u dzieci umiejętności motoryczne, psychoruchowe dzieci. Mamy dofiansowanie z gminy.
http://sloneczneprzedszkole.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt