Recenzje
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl
https://edumarketing.pl. https://edumarketing.pl

Wyszukaj stronę        

Język niemiecki

Kursy niemieckiego

Kursy niemieckiego
Już od wielu lat szkoły niemieckiego Adler zaliczają się do najlepszych szkół językowych w Polsce. Najwyższy poziom nauczania w połączeniu z profesjonalnie prowadzonymi zajęciami oraz nowoczesnymi metodami nauczania cieszą się ogromną popularnością wśród studentów. I nie ma się co dziwić. W szkołach niemieckiego Adler nauka organizowana jest na wszystkich poziomach zaawansowania językowego. Do każdego poziomu przygotowywany jest oddzielny program nauczania. Zajęcia dostosowywane są zarówno do stopnia zaawansowania słuchacza, jak również do jego charakterystycznych potrzeb i możliwości czasowych. Nauczyciele dobierani są przez wgląd na kwalifikacje i posiadane umiejętności dydaktyczne..
http://www.adler.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Niemiecki online

Niemiecki online
Nasze kursy to świetna okazja, żeby pogłębić swoją wiedzę z języka niemieckiego lub się go nauczyć od podstaw. Pierwsze trzy miesiące nauki są zupełnie darmowe. Sprawdz sam, jak może być skuteczna nauka online w domu.
http://sehrgut.pl
Zgłoś nie działający link/spam

angielski Nowy Targ

angielski Nowy Targ
Kursy Języka Angielskiego EXPERIENCE są prowadzone od 19 lat. Wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, cierpliwość, życzliwość, korzystanie z najnowocześniejszych podręczników i najlepszych wydawnictw stwarza bardzo dobre warunki do uczenia się języka obcego przez uczniów. Doświadczenie nauczyciela buduje doświadczenie ucznia w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie, piśmie, rozumieniu tekstu czytanego i pisanego, ale także inspiruje do rozwoju osobistego.
http://angielski-experience.com
Zgłoś nie działający link/spam

kursy, tłumaczenia - język niemiecki

kursy, tłumaczenia - język niemiecki
Oferuję usługi na polu tłumaczenie tekstów z języka polskiego na niemiecki i vice versa. Podejmę się tłumaczeń także zwykłych tekstów, jak również tekstów specjalistycznych. Przekładam broszury informacyjne, książki itp.. Prowadzę szkolenia i kursy edukacyjne dla nauczycieli z działu dydaktyki języka niemieckiego oraz szkolenia języka specjalistycznego. Przygotowuję również do różnych egzaminów.
http://edu-niemiecki.eu
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt