Recenzje
http://ekstra-kredyty.pl/. http://ekstra-kredyty.pl/
producent obuwia męskiego alvo-shoes.pl. producent obuwia męskiego alvo-shoes.pl
Praca licencjacka filologia angielska. Praca licencjacka filologia angielska
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!

Wyszukaj stronę        

Nauka gry

Nauka gry na instrumentach muzycznych

Nauka gry na instrumentach muzycznych
Nauka gry na instrumentach muzycznych w Częstochowie na keyboardzie, pianinie, saksofonie, klarnecie i flecie prostym połączona jest z teorią muzyki oraz kształceniem słuchu. Dodatkowo prowadzone są zajęcia z emisji głosu, nauki śpiewu oraz komputerowych programów muzycznych. Prezentowane są wielogodzinne filmy wideo z koncertów keyboardowych "Zagraj to sam", "Zostań gwiazdą" oraz konkursów muzycznych.
http://www.maciejka.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Lekcje gry na saksofonie w Poznaniu

Lekcje gry na saksofonie w Poznaniu
Nauka gry na saksofonie w Poznaniu. Pedagog i absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym Zakładu Muzyki Jazzowej udziela lekcji gry na saksofonie (wiek dowolny). Muzyka rozrywkowa i klasyczna (jazz, bebop, blues, funky, latin, bossa nova).Nauka gry od podstaw oraz doskonalenie nabytych umiejętności. Mam doświadczenie w nauce dzieci i dorosłych - najmłodszy uczeń ma 8 lat,zaś najstarszy 56 lat. Możliwość przygotowania do egzaminów szkół muzycznych. Zajęcia odbywają się 500m od galerii Pestka (w biurowcu dużej wytłumionej sali). Cena lekcji wynosi 60zł za 1h. Opcjonalnie możliwość dojazdu do ucznia. Chcesz grać, a nie masz swojego instrumentu? Zadzwoń! Tel. 507 400 560
http://www.saksofon-nauka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kurs gitarowy

kurs gitarowy
Zachęcam do zakupienia kursu gitarowego dla początkujących. Jest on przedstawiony w bardzo prostym języku. aby grać bardzo wiele piosenek i utworów. Kurs gitarowy ukazany w formie strony internetowej.Poza stroną przedstawione są jeszcze dodatkowe lekcje, jak i filmy...Jest on przeciwieństwem kursów, które posiadają często niezrozumiałe i trudne do pojęcia informacje. Ja staram się wszystko uprościć i przedstawić w logiczny sposób!!!
http://www.prostykursgitarowy.interkursy.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła Muzyczna Casio Starogard Gdański

Szkoła Muzyczna Casio Starogard Gdański
SZKOŁA MUZYCZNA CASIO Starogard Gdański Al. Jana Pawła II 3 (Starogardzkie Centrum Kultury) 83-200 Starogard Gdański Zapraszamy wszystkich na przygodę z muzyką, dzięki której możemy pogłębiać swoje pasje i rozwijać uzdolnienia, spełniać marzenia, uwrażliwiać się i pobudzać inwencje twórcze, a jednocześnie w atmosferze zabawy i rozrywki, z udziałem doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, stawać się świadkami rozwoju swoich muzycznych umiejętności. Bez względu na wiek, obcowanie z muzyką niesie za sobą wiele radości, dlatego do udziału w zajęciach prowadzonych w naszej szkole zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły :)
http://www.casiostarogard.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt