Recenzje
Profesjonalne korekty prac. Oferujemy Profesjonalne korekty prac . Sprawdź nasza ofertę.
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Profesjonalna wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Profesjonalna wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Busy dania polska. Busy dania polska

Wyszukaj stronę        

Astronomia

Astronomowie - o astronomach, dla astronomów

Astronomowie - o astronomach, dla astronomów
Astronomowie - o astronomach, dla astronomów. Portal dla hobbystów i osób zafascynowanych ciałami niebieskimi. Porady dla zawodowców i amatorów. Biografie astronomów z całego świata i wszelkie informacje z nimi związane. Opisy osiągnięć, zdjęcia, filmy, ciekawostki.
http://astronomowie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Blog naukowo techniczny

Blog naukowo techniczny
Witamy! Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Codziennie, w setkach uniwersytetów i ośrodków badawczych na całym świecie, są dokonywane przełomowe odkrycia. Na stronach bloga naukowo technicznego będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach z różnych części świata. Aktualności i odkrycia ze świata nauki, głównie z zakresu biologii, biotechnologii, medycyny, nowych technologii.
http://naukowo-techniczny.blogspot.com
Zgłoś nie działający link/spam

Zmiana czasu, czas letni, czas zimowy

Zmiana czasu, czas letni, czas zimowy
Czas nie jednego zaskoczył. Spóźniamy się, śpieszymy, ciągle sprawdzamy godzinę. Zaskoczyć nas może również zmiana czasu, która odbywa się dwa razy do roku. Warto dowiedzieć się o tym zjawisku nieco więcej i nie przespać tego wydarzenia. Strona ma na celu wyczerpująco przedstawić ten aspekt życia pod każdym względem.
http://zmianaczasu.fatnet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zaćmienie

Zaćmienie
Było to najdłuższe całkowite zaćmienie Słońca XXI wieku, które było widoczne w środę 22 lipca 2009. Zaćmienie rozpoczęło się na północno-zachodnim wybrzeżu Indii, przeszło przez północną cześć kraju, ukazało się nad Himalajami skąd przesunęło się na tereny Chin. Na wysokości Szanghaju weszło nad Pacyfik gdzie osiągnęło maksymalną długość trwania by zakończyć się w centralnej części oceanu.
http://www.zacmienie2009.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nawigacja GPS - przewodnik po nawigacji

Nawigacja GPS - przewodnik po nawigacji
W ostatnim czasie bardzo modne stają się urządzenia, które umożliwiają nawigację satelitarną. Takim systemem, który notabene jest najpopularniejszy oraz posiada największe pokrycie Ziemi jest nawigacja GPS. Już za około 300 złotych jesteś w stanie kupić prosty odbiornik do nawigacji GPS. Jednak za nim to zrobisz, powinieneś zapoznać się z podstawowymi kryteriami, jakimi należy się kierować podczas zakupu urządzeń tego typu. Dlatego zachęcam do zapoznania się z elementarnymi informacjami na temat nawigacji GPS, które oczywiście znajdziesz na prezentowanej stronie, a wybór nawigacji nie będzie stanowił dla Ciebie większego problemu.
http://www.technologiagps.org.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt