Recenzje
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Wyszukaj stronę        

Język rosyjski

Rzeczowniki rosyjskie online

Rzeczowniki rosyjskie online
Rzeczowniki rosyjskie wreszcie przestaną stwarzać Ci problemy. Z nami nauczysz się odmieniać rzeczowniki w języku rosyjskim, dowiesz się jakie są różnice językowe pomiędzy j. polskim a rosyjskim. Nauczysz się, w jaki sposób należy określić deklinację – a w języku rosyjskim są trzy (deklinacje). Nauka języka rosyjskiego online za darmo to nie mit - to realność. Strona zawiera pomocne materiały dotyczące gramatyki, ortografii oraz wymowy (fonetyki) języka rosyjskiego. Została dodana pierwsza lekcja wideo dotycząca odmiany rzeczowników. W przygotowaniu jest już kolejna. Nauka online rosyjskiego jest całkowicie za darmo.
http://rosyjski.perevod.pl/gramatyka/rzeczowniki-w-jezyku-rosyjskim
Zgłoś nie działający link/spam

Tłumaczenia język litewski

Tłumaczenia język litewski
Interesująca propozycja wśród usług tłumaczeniowych języka litewskiego. Jest to witryna biura tłumaczeń języka litewskiego, które jest słynne ze swej otwartości oraz elastyczności w podejściu do klientów przy zachowaniu głębokiej troski o najwyższą jakość językową powstających przekładów. Biuro tłumaczeń litewskiego oferuje przekłady specjalistyczne (medyczne, prawne, stron www) jak również literackie. Przekłady powstają szybko i w wyznaczonym terminie.
http://litewski24.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rosyjski Kraków

Rosyjski Kraków
EFEKTYWNY ROSYJSKI to nowość na krakowskim rynku usług językowych. Firma oferuje własne kursy języka rosyjskiego organizowane poprzez żywiołowego lektora ze sporym doświadczeniem pedagogicznym. Firma oprócz obsługi własnych klientów chcących czy to podbudować swój rosyjski czy nauczyć się go od samych podstaw obsługuje również firmy prowadząc dla nich szkolenia. Serdecznie zapraszam na stronę www!
http://efektywnyrosyjski.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Bukva - Lekcje języka rosyjskiego w Warszawie

Bukva - Lekcje języka rosyjskiego w Warszawie
Bukva – korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie. Zajęcia z rosyskiego prowadzi native speaker z Moskwy posiadający profilowe wykształcenie. Lekcje obejmują wszystkie poziomy zaawansowania - początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany. Bukva oferuje konwersacje z rosyjskiego, lekcje ukierunkowane na naukę języka codziennego, języka biznesu, kursy przygotowujące do egzaminów. Zajęcia są prowadzone zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Dla osób pragnących oszczędzić swój czas i pieniądze są oferowane zdalne zajecia przez Skype. Skuteczna nauka języka rosyjskiego w atrakcyjnej cenie jest gwarantowana.
http://bukva.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt