Recenzje
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Praca Licencjacka Pisanie. Praca Licencjacka Pisanie to oferta dla Ciebie.
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Żłobki

Żłobek

Żłobek
Żłobek Małe Misie gwarantuje profesjonalną czasową opiekę nad Dziećmi w wieku od 1 roku do 3 lat. Małe Misie rozwijają u Dzieci umiejętności pozwalające im sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym, uczą uprzejmości, dzielenia się i zabawy w grupie. Małe Misie przy współpracy z rodzicami kierunkują rozwój Dzieci zgodnie z wrodzonym potencjałem i ich uzdolnieniami. "Małe Misie" pomagają mamie i Dziecku przy rozstaniu. Pomagają również rozwiązywać inne problemy, gwarantując rodzicom wymianę własnych doświadczeń podczas wspólnych spotkań. Małe grupy dziecięce, wysoko wykwalifikowany personel gwarantują wszechstronne nauczanie przez zabawę.
http://www.zlobek.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Żłobek Gdańsk

Żłobek Gdańsk
Prywatny Żłobek dla dzieci w wieku 1-3 lat. Otwarte 6:30-18:00. Korzystne ceny. Specjalistyczna opieka. Zabawy językowe, muzyczno ruchowe, plastyczne. Zapisz dziecko już obecnie, Akademia Małego Smyka, Gdańsk, Jasień, ul. Źródlana 22
http://www.maly-smyk.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Żłobek Wrocław

Żłobek Wrocław
Szanowni Państwo przedstawiamy wam naszą ofertą, którą jest opieka nad dziećmi. Opiekujemy się dziecmi w każdym wieku. Naszą rolą jest oczywiście wspieranie prawidłowego rozwoju malucha, tak aby czuło się bezpiecznie i szczęśliwie- zadowolone z życia. Na tej stronie internetowej- kmbiedroneczki.pl prezentujemy nasz klub, który cieszy się najlepszą opinią wśród rodziców, którzy są zadowoleni z naszej niezwykle bogatej oferty tj: organizacji przyjęć urodzinowych, balów czy też dodatkowych zajęć dydaktycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym co robimy. Nasze usługi to nie tylko wysoka jakość, ale także korzystne ceny dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.
http://www.kmbiedroneczki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przedszkole niepubliczne KLIPEK w Kostrzynie Wielkopolskim

Przedszkole niepubliczne KLIPEK w Kostrzynie Wielkopolskim
Przedszkole KLIPEK.pl to miejsce przychylne dzieciom i rodzicom: czuwamy nad bezpieczeństwem dzieci, asystujemy dzieciom w pojmowaniu siebie, innych dzieci i nawiązywaniu stosownych relacji, organizujemy przyjazny nastrój pouczający, organizujemy higienicznie dzień, dając czas na pracę, frajdę i odetchnięcie, włączamy rodziców w egzystowanie przedszkola, przekazujemy wiedzę o postępach i uzgadniamy kierunki oddziaływań, przestrzegamy praw dziecka.
http://klipek.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt