Recenzje
Pisanie Esejów. Pisanie Esejów o różnej tematyce. Sprawdź
Skup ziół. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, Skup ziół , surowce zielarskie.
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        

Angielski

Tłumacz niemieckiego

Tłumacz niemieckiego
Biuro tłumaczeń świadczące usługi w zakresie tłumaczeń niemieckiego, i innych języków europejskich. Zajmuje się tłumaczeniami ustnymi, przysięgłymi i pisemnymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.pnikut.pl/jak-wybrac-agencje-tlumaczen
Zgłoś nie działający link/spam

phrasal verbs, phrasalverbs, czasowniki frazowe, phrasalverbs.pl, frazowce, angielski

phrasal verbs, phrasalverbs, czasowniki frazowe, phrasalverbs.pl, frazowce, angielski
Phrasalverbs.pl to serwis, który został stworzony dla ludzi, którzy chcą się nauczyć phrasal verbs’ów. Opiera się na bazie angielskich frazowców, ich tłumaczeń oraz przykładowych użyć w zdaniu. System nauczania podzielony jest na kilka typów ćwiczeń, m. in. : memo, slideshow, I know. Wyniki oraz postęp nauki można obserwować. Użytkownik może podzielić się uwagami na forum, oraz poczytać o kierunkach rozwoju serwisu na blogu. Serwis został również zintegrowany z popularnymi serwisami społecznościowymi , takimi jak twitter czy facebook.
http://phrasalverbs.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski

Angielski
Zapraszamy na forum języka angielskiego AngForum.com - rozmawiaj, dyskutuj, zadawaj pytania związane z językiem angielskim bez konieczności rejestracji w portalu. Znajdziesz tu informacje o egzaminach tj. matura, egzamin gimnazjalny, CAE, CPE, FCE i inne. Pomożemy Ci także przy odrobieniu pracy domowej, wymowie i tłumaczeniu słów lub zwrotów, problemach z gramatyką.
http://www.angforum.com
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski przez Internet

Angielski przez Internet
Serwis stwarza szansę na naukę angielskiego przez Internet. Zajęcia angielskiego przez Skype to nowoczesne metody nauczania języka pozwalające na płynne używanie języka angielskiego. Angielski przez Skype to nauka dostosowana do potrzeb i zaleceń klientów. Zajęcia z angielskiego obejmują naukę na różnych stopniach zaawansowania i w dogodnych terminach.
http://www.angielski-skype.com/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt