Recenzje
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Wyszukaj stronę        

Angielski

Słownik języka angielskiego

Słownik języka angielskiego
Helpi jest słownikiem internetowym pozwalającym na tłumaczenie słów z języków: angielski, niemiecki i holenderski oraz z polskiego na wymienione wcześniej języki. Słownik posiada stałych użytkowników i staje się on coraz bardziej popularny wśród słowników online.
http://helpi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kursy językowe za granicą

Kursy językowe za granicą
Kursy językowe za granicą dają najlepsze efekty w nauce języka angielskiergo, przed zapisaniem się na kurs zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.
http://www.alius-kursy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

biuro tłumaczeń

biuro tłumaczeń
Oferujemy Państwu najlepszej jakości tłumaczenia wszystkich języków europejskich. Nasze biuro tłumaczeń wyznacza standardy jeśli chodzi o innowacyjność i sposób współpracy z klientem. Zamawiania i realizacja zleceń odbywa się przez Internet co pozwala ograniczyć koszty po obu stronach a tym samym zaoferować nam korzystniejszy cennik tłumaczeń. Tłumaczymy teksty pisemne, również specjalistyczne (instrukcje obsługi, teksty techniczne, biznesowe, medyczne, chemiczne). Wykonujemy tłumaczenia ustne, prowadzimy kompleksową obsługę firm oraz instytucji. Stałym klientom proponujemy znaczne zniżki, natomiast nowi klienci mogą liczyć na rabaty za powtórzenia w tekście zgłoszonym do tłumaczenia.
http://www.tanietlumaczenia.net/
Zgłoś nie działający link/spam

Business English

Business English
Business English to jedna z propozycji, która jest na stronie ww.biznes.translatica.pl. Firma ta skupia się na zadowoleniu swoich klientów, w związku z tym wykładowcy i nauczyciele posiadają tu bogate doświadczenie oraz wielką wiedzę. Więcej na stronie www.
http://www.biznes.translatica.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski dla firm Warszawa

Angielski dla firm Warszawa
Dzisiaj władanie językiem angielskim w wersji podstawowej to całkowita podstawa. Jednak, żeby poszerzyć swoje kręgi z działalnością biznesową warto poznać angielski również od bardziej specjalistycznej strony. Właściwym rozwiązaniem jest tylko angielski w biznesie!
http://talk-talk.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt