Recenzje
Pisanie Pracy Dyplomowej. Pisanie Pracy Dyplomowej to strzał w dziesiątkę!
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        

Angielski

ACCA - Association of Chartered Certified Accountants

ACCA -  Association of Chartered Certified Accountants
Firma Business Language Trainings prowadzi szkolenia w zakresie biznesowego języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla firm. Oferujemy kursy językowe dla firm. Nasze szkolenia pozwalają rozwinąć angielski w biznesie. Dysponujemy programem do przyswajania Legal English oraz Financial English. Zapraszamy na naukę Polish for foreigners.
http://www.english.biz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski | nauka języka angielskiego - Angielski24.com

Angielski | nauka języka angielskiego - Angielski24.com
Chcesz nauczyć się języka angielskiego? Wejdź na Angielski24.com Znajdziesz tu testy, wypracowania, gramatykę języka angielskiego, forum, pomoc w nauce, matura z angielskiego, konkursy
http://www.angielski24.com
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła Językowa Mysłowice

Szkoła Językowa  Mysłowice
Języki obce- szybko i przyjemnie. Maksimum pracy na zajęciach, minimum wysiłku w domu. Metoda bezpośrednia oparta na metodzie Callana. Business English. Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowanie do matury. Kursy językowe za granicą.
http://www.lingmaster.pl
Zgłoś nie działający link/spam

BLC4U - Język angielski - kurs internetowy

BLC4U - Język angielski - kurs internetowy
BLC4U to nowoczesne kursy języka angielskiego online. Przygotowane przez renomowaną szkołę językową, pod opieką wykwalifikowanego native speakera. Czas nauki i tempo możesz dobrać do swoich możliwości. Ukończenie cyklu szkoleń wiąże się z otrzymaniem gwarancji zdania egzaminu FCE.
http://blc4u.com/
Zgłoś nie działający link/spam

korepetycje angielski ząbki

korepetycje angielski ząbki
Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku.
http://www.englishway-szkola.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt