Recenzje
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w referacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.

Wyszukaj stronę        

Angielski

Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci
Od 10 lat specjalizujemy się w nauczaniu języków obcych przede wszystkim dzieci, ale również osób dorosłych. Celem naszej szkoły jest efektywne nauczanie „małych” i „dużych” bez stresu, w atmosferze akceptacji i wzajemnego zrozumienia. Dobrze przygotowani Lektorzy, pełni zapału i energii oraz ciepła, rodzinna atmosfera dają możliwości skutecznego pokonywania trudów związanych z przyswajaniem języka. Nasi Lektorzy to ludzie wykształceni, posiadający wysokie kwalifikacje, dodatkowo przygotowani do pracy z dziećmi i lubiący swoją pracę
http://www.polilingo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Uczeń-strony edukacyjne

Uczeń-strony edukacyjne
Tematyczny spis stron edukacyjnych.Jeżeli szukasz stron edukacyjnych to ta strona jest dla Ciebie. Dużo ciekawych linków tylko na tematy edukacyjne. Wszystkie dobre edukacyjne strony w jednym miejscu. Tylko sprawdzone strony. Katalog moderowany.
http://www.katalog.uczen.furo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła językowa Wrocław - angielski metodą Callana - kursy językowe Wrocław - szkoły - Hello.com.pl

Szkoła językowa Wrocław - angielski metodą Callana - kursy  językowe Wrocław - szkoły - Hello.com.pl
Hello - szkoła językowa Wrocław. Język angielski Metodą Callana. Z nami nauczysz się angielskiego 4x szybciej. Oferujemy lekcje próbne. Szkoły i kursy językowe. Oferta dla osob indywidualnych oraz firm.
http://www.hello.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

angielski kraków

angielski kraków
Jako Centrum językowe działamy już od 7 lat. Naszym sukcesem są kolejni zadowoleni studenci, którzy z naszą pomocą zrealizowali swoje marzenia i plany. Na rynku krakowskim proponujemy najszerszą ofertę szkoleń językowych. Zapraszamy do nauki osoby dorosłe, młodzież i dzieci /od 5 roku życia/ Naszą ofertę kierujemy również do firm i instytucji, którym zapewniamy kompleksową obsługę językową ,szkolenia językowe, tłumaczenia pisemne i ustne, określenie kompetencji językowych potencjalnych pracowników w procesie rekrutacji .
http://everest.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt