Recenzje
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .

Wyszukaj stronę        

Angielski

Angielski online dla początkujących

Angielski online dla początkujących
Oxword.pl oferuje kursy angielskiego online, angielski dla początkujących. Zapraszamy do nauki angielskich słówek z kursem 1000 słów angielskich. Kurs monitoruje i zapisuje postępy w nauce. Jest zorganizowany tak, by ułatwić zapamiętywanie trudnych słów i zwrotów. Zapraszamy do skorzystania z darmowego kursu angielskiego. Kursy angielskiego przez internet, dostępne w dowolnym miejscu i dowolnej porze dnia lub nocy. Zapraszamy na oxword.pl
http://www.oxword.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Strona internetowa o branży tłumaczeniowej oraz nauce języka

Strona internetowa o branży tłumaczeniowej oraz nauce języka
Niniejsza strona zawiera notki dotyczące sfery tłumaczeń. Koncentrujemy się na języku angielskim, to jest najistotniejszym języku na świecie. Posługiwanie się nim jest niezbędne w życiu zawodowym, wycieczkach i rozrywce. Dzięki znajomości języka możemy poznać się z ludźmi z całego globu, poszerzać horyzonty myślowe jak również poznawać zagraniczne kręgi kulturowe. Na stronie przeczytacie notki o kursach językowych, nierzadko popełnianych pomyłkach oraz różnicach pomiędzy językiem brytyjskim i amerykańskim. Oprócz tego zajmujemy się także kwestią tłumaczeń. Jeśli macie wątpliwości, jakie biuro jest najbardziej odpowiednie, czym one faktycznie się trudnią i jak tłumaczą prace, odwiedzcie na nasz blog.
http://tlumaczenia-slask.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka angielskiego online

Nauka angielskiego online
Nauka online języka angielskiego w najnowszy możliwy sposób. Ciekawe lekcje, starannie dopracowany poziom, tylko nowoczesne materiały, żadnych nieaktualnych podręczników. Przekonaj się czy warto dołączyć do nas.
http://www.nauka-angielskiego-online.com
Zgłoś nie działający link/spam

Praca domowa z angielskiego

Praca domowa z angielskiego
Nie jesteś pewna/y czy Twoje dziecko poprawnie odrobiło pracę domową z angielskiego? Nie chcesz wydawać kilkudziesięciu złotych na korepetytora? To jedyna strona, która pomoże Ci w odrobieniu pracy domowej z języka angielskiego. Wysyłasz mailem zdjęcie zrobionej pracy domowej (zdjęcie musi być wyraźne i czytelne). Do maila załączasz potwierdzenie przelewu na odpowiednią kwotę. I to wszystko! Sprawdzoną pracę domową otrzymasz w mailu zwrotnym tego samego dnia.
http://www.pracadomowazangielskiego.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt