Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        

Angielski

Angielski online dla początkujących

Angielski online dla początkujących
Oxword.pl oferuje kursy angielskiego online, angielski dla początkujących. Zapraszamy do nauki angielskich słówek z kursem 1000 słów angielskich. Kurs monitoruje i zapisuje postępy w nauce. Jest zorganizowany tak, by ułatwić zapamiętywanie trudnych słów i zwrotów. Zapraszamy do skorzystania z darmowego kursu angielskiego. Kursy angielskiego przez internet, dostępne w dowolnym miejscu i dowolnej porze dnia lub nocy. Zapraszamy na oxword.pl
http://www.oxword.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Strona internetowa o branży tłumaczeniowej oraz nauce języka

Strona internetowa o branży tłumaczeniowej oraz nauce języka
Niniejsza strona zawiera notki dotyczące sfery tłumaczeń. Koncentrujemy się na języku angielskim, to jest najistotniejszym języku na świecie. Posługiwanie się nim jest niezbędne w życiu zawodowym, wycieczkach i rozrywce. Dzięki znajomości języka możemy poznać się z ludźmi z całego globu, poszerzać horyzonty myślowe jak również poznawać zagraniczne kręgi kulturowe. Na stronie przeczytacie notki o kursach językowych, nierzadko popełnianych pomyłkach oraz różnicach pomiędzy językiem brytyjskim i amerykańskim. Oprócz tego zajmujemy się także kwestią tłumaczeń. Jeśli macie wątpliwości, jakie biuro jest najbardziej odpowiednie, czym one faktycznie się trudnią i jak tłumaczą prace, odwiedzcie na nasz blog.
http://tlumaczenia-slask.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka angielskiego online

Nauka angielskiego online
Nauka online języka angielskiego w najnowszy możliwy sposób. Ciekawe lekcje, starannie dopracowany poziom, tylko nowoczesne materiały, żadnych nieaktualnych podręczników. Przekonaj się czy warto dołączyć do nas.
http://www.nauka-angielskiego-online.com
Zgłoś nie działający link/spam

Praca domowa z angielskiego

Praca domowa z angielskiego
Nie jesteś pewna/y czy Twoje dziecko poprawnie odrobiło pracę domową z angielskiego? Nie chcesz wydawać kilkudziesięciu złotych na korepetytora? To jedyna strona, która pomoże Ci w odrobieniu pracy domowej z języka angielskiego. Wysyłasz mailem zdjęcie zrobionej pracy domowej (zdjęcie musi być wyraźne i czytelne). Do maila załączasz potwierdzenie przelewu na odpowiednią kwotę. I to wszystko! Sprawdzoną pracę domową otrzymasz w mailu zwrotnym tego samego dnia.
http://www.pracadomowazangielskiego.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt