Recenzje
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        

Angielski

SJO Akcent

SJO Akcent
Szkoła Języków Obcych Akcent z Poznania posiada długą tradycję działając już od roku 87. Nasza szkoła proponuje duży wybór kursów językowych. Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, francuskiego, norweskiego oraz szwedzkiego. Oferta naszej szkoły obejmuje kursy przeznaczone dla różnych kategorii wiekowych. Zajęcia przeprowadzane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli na zróżnicowanych etapach zaawansowania. Jest możliwość wyboru wielkości grupy. Kurs prowadzony jest w miłej atmosferze i przy użyciu ciekawych materiałów oraz sprzętu multimedialnego. Nasza szkoła językowa oferuje rozmaite metody nauczania, jak również kursy językowe dla firm.
http://www.akcent-poznan.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka języków obcych

Nauka języków obcych
Poznanie chociaż jednego języka obcego to teraz konieczność - umożliwi nam to odszukać pewniejszą karierę pracę a także rozmawiać z osobami z zagranicy. Jak nauczyć się zagranicznego języka? Sposobów jest mnóstwo. Obecnie w systemie ogólnodostępnej nauki uczniowie uczą się języka obcego - na ogół niemieckiego. Taka nauka jest przeprowadzana od chwili najmłodszych lat. Dla dorosłych osób jest ogromny wybór kursów edukacyjnych, organizowanych przez multum firm. Często kursy owe są prowadzone przez profesjonalnych lektorów. Taki kurs to odpowiednia inwestycja w przyszłość.
http://nauka.tlumaczenia-jezyk-czeski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła Językowa Akcent

Szkoła Językowa Akcent
Szkoła Języków Obcych Akcent proponuje profesjonalne jak również efektywne kursy językowe dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Na rynku usług językowych istniejemy od blisko 30 lat i ciągle dbamy o jaknajlepszy poziom dostarczanych usług. Polecamy głównie: kursy językowe Poznań. Dowodem naszego profesjonalizmu są wysokie miejsca prowadzonej przez nas szkoły osiągane regularnie w znanym i cenionym rankingu Newsweeka. W naszej szkole w niedługim okresie czasu i w komfortowych warunkach nauczysz się każdego języka. Cechą, która nas wyróżnia jest sprawdzona kadra wykwalifikowanych lektorów - native speakerów między innymi z Irlandii, Szkocji, Anglii lub też Niemiec.
http://www.akcent-poznan.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Słownik angielsko polski

Słownik angielsko polski
Tłumacz słowa, teksty, wyrażeń i zdań. Tłumacz online angielskie słowa. Szybkie i łatwe tłumaczenie słów z języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Słownik angielski - tłumaczenie online dla tych, którzy muszą tłumaczyć słowa, teksty, wyrażeń i zdań.
http://slownik-angielski.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt