Recenzje
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . Sprawdź
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .

Wyszukaj stronę        

Angielski

Angielski Kraków

Angielski Kraków
Accent to jedna ze szkół angielskiego, znajdujących się na terenie Krakowa. Mogą uczyć się w niej zarówno dzieci i młodzież, jak i dorośli. Dodatkową opcją są kursy dla firm. Współpracujący ze szkołą lektorzy dobierani są bardzo starannie. Zaletą prowadzonych zajęć jest to, że odbywają się one w małych grupach.
http://www.accent-krakow.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka angielskiego przez Internet

Nauka angielskiego przez Internet
Internetowe kursy języka angielskiego i hiszpańskiego dla osób indywidualnych, korporacji i instytucji rządowych, instytucji edukacyjnych i firm wydawniczych. Elastyczne rozwiązania wychodzące naprzeciw Twoim potrzebom w zakresie nauki nauki języków obcych. Net Languages posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi o różnej wielkości, a także z instytucjami państwowymi. Zapraszamy do zapoznania sie z szeroką gamą naszych kursów odbywających się pod opieka nauczyciela.
http://www.netlanguages.pl
Zgłoś nie działający link/spam

szkoła języków obcych Chorzów

szkoła języków obcych Chorzów
Lingua Planet to dynamicznie rozwijająca się od kilku lat szkoła językowa dla dzieci i dorosłych. W nauczaniu języków obcych opieramy się na skutecznych i sprawdzonych metodach, które aktywnie rozwijają podstawowe zdolności językowe, jak mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Największą uwagę przykładamy jednak do pokonania bariery językowej oraz nauki praktycznego języka, przydatnego w życiu codziennym i zawodowym. Dlatego też na zajęciach z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego wykorzystujemy metodę bezpośrednią DIRECT METHOD, która jest najaktualniejszą wersją metody CALLAN’a.
http://www.linguaplanet.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła angielskiego Kraków

Szkoła angielskiego Kraków
Accent to działająca od wielu lat szkoła angielskiego. Kraków jest miejscem działalności wspomnianej szkoły. Do kursów oferowanych przez Accent należą m.in.: kursy ogólne, kursy indywidualne, kursy egzaminacyjne. Zaletą prowadzonych zajęć jest to, że odbywają się one w maksymalnie ośmioosobowych grupach.
http://www.accent.krakow.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt