Recenzje
Esej za Grosze. Esej za Grosze to oferta dla Ciebie.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. http://www.pisaniezagrosze.pl/ oferuję profesjonalne prace dyplomowe.
druk na płótnie Textileprint. Profesjonalne druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.

Wyszukaj stronę        

Angielski

Tłumaczenia angielski

Tłumaczenia angielski
i-english to nowo powstała firma trudząca się przekładami oraz szkoleniem z języka angielskiego. Działalność firmy ma profil internetowy. Dążymy do tego, aby wszystkie transakcje były zawierane w jak najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób, czyli przez sieć WWW.
http://i-english.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski przez internet

Angielski przez internet
Przedstawiamy nowatorską platformę multimedialną przeznaczoną do nauki języka angielskiego. Angielski przez internet to bardzo skuteczne nauczanie. Polecamy rozwiązania, dzięki którym nauka języka obcego przyniesie pożądane rezultaty. Naszą misją jest dostarczanie produktów multimedialnych opracowanych w sposób, który upraszcza naukę, czyniąc ją równocześnie bardzo przyjemną. Cechą charakterystyczną naszej platformy jest jej nastawienie na naukę w formie zabawy. Staramy się, by nasze kursy e-learningowe spotkały się z sympatią jak największej liczby osób.
http://multipla.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Program do nauki słówek - Voowl

Program do nauki słówek - Voowl
Program do nauki słówek Voowl daje Ci możliwość zdobywania wiedzy językowej w każdym miejscu, w którym się znajdziesz. Wystarczy, że wgrasz słówka angielskie do swojego telefonu i będziesz je powtarzać w wolnych chwilach. Możesz tworzyć własne testy lub korzystać z naszego słownictwa angielskiego ułożonego w tematyczne kategorie. Aplikacja jest zintegrowana ze słownikiem języków obcych, dzięki czemu możesz w prosty sposób znaleźć interesujące Cię słówka angielskie i wprowadzić je do swoich zestawów. Korzystaj z programu do nauki słówek na zajęciach językowych oraz podczas czytania angielskich książek, a robienie postępów językowych będzie efektywne i łatwe.
http://www.voowl.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski Kraków

Angielski Kraków
Na jaki kurs angielskiego chcesz się zapisać? Organizujemy szkolenia języka angielskiego w Krakowie. Wybierz odpowiedni z nich wszystkich - cechuje nas ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu solidnych szkoleń językowych. Rzeczowe lekcje kierowane przez kompetentnych wykładowców. Kursy organizowane są dla wszystkich szczebli zaawansowania. Potrzebny Ci język? Z naszymi trenerami nabędziesz go błyskawicznie, na najwyższym poziomie.
http://www.kursyangielskiego.edu.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt