Recenzje
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek .
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.
E-Almatur. Polecamy biuro podróży E-Almatur .
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        

Angielski

szkoła języków obcych Gniezno

szkoła języków obcych Gniezno
Prestige College - Szkoła językowa na wysokim poziomie. Naszym celem jest tworzenie narzędzi, które wspierają rozwój osobisty i zawodowy naszych Klientów. Wysoka jakośc usług dzięki dobrze i starannie dobranej kadrze lektorskiej. Inwestujemy w nowoczesność - dlatego wyposażaliśmy dwie sale wykładowe w tablice interaktywne wraz z profesjonalnym oprogramowaniem do nauki języka dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych
http://www.prestigecollege.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kursy angielskiego

Kursy angielskiego
Firma English For You założyła placówki, w których odbywają się kursy angielskiego. Jedną ze specjalności tych szkół stały się kursy angielskiego dla firm. Skutecznej nauce sprzyja organizacja zajęć w niewielkich grupach. Zajęcia odbywają się w systemie dualnym, to jest z lektorem polskim i zagranicznym. Firma dysponuje dwoma obiektami, dogodnie zlokalizowanymi w stolicy. Szkolenia różnią się intensywnością, terminami i poziomem zaawansowania. Oferta obejmuje możliwość przygotowania uczniów do egzaminów językowych.
http://www.englishforyou.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski dla dzieci Poznań

Angielski dla dzieci Poznań
LOGOS Architektura Umysłu świadczy wszechstronne usługi w zakresie edukacji. Miasto, w którym oferowany jest angielski dla dzieci i dorosłych, to Poznań. Placówka adresuje specjalną ofertę do rodziców, dotyczącą np. negocjacji rodzinnych. W zakres usług tej firmy wchodzi kompleksowe doradztwo zawodowe. Oferta obejmuje warsztaty w dziedzinie np. technologii wiedzy. Placówka ta kładzie nacisk na nowoczesne metody nauczania, jak np. metoda Callana. Zadaniem placówki jest m.in. rozwój umiejętności językowych u dorosłych i dzieci.
http://logosau.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Kursy angielskiego Warszawa

Kursy angielskiego Warszawa
Stołeczna szkoła Rokicki Szkolenia Językowe jest właścicielem promowanego portalu. Zajmuje się przeprowadzaniem przeznaczonych wyłącznie dla instytucji kursów językowych. Propozycja zawiera angielski, niemiecki, rosyjski. Szczególnie warte polecenia są szkolenia: Angielski dla Prezesów i Członków Zarządu , Solid Base, Intensive Training. Podczas kształcenia wykorzystywane są podręczniki brytyjskich wydawnictw, chociażby Cambridge. W pakiet usług wchodzi ponadto rekrutacja lektorów oraz określanie kompetencji językowych pracowników.
http://www.rokickiszkolenia.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt