Recenzje
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.

Wyszukaj stronę        

Angielski

Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci
Musical Babies to oryginalny rodzaj nauczania języka angielskiego najmłodszych dzieci. Wyjątkowa strategia polega na nauce angielskiego poprzez zabawę. Nasi etatowi fachowcy uczą dzieci poprzez zabawy taneczno muzyczne, śpiewanie piosenek, wierszyki. Zajęcia są prowadzone w niezwykle przyjaznej atmosferze w nie dużych grupach. Zajęcia mogą się odbywać przy współudziale pełnoletnich opiekunów dzieci.
http://www.musicalbabies.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Tłumaczenia angielski

Tłumaczenia angielski
Internetowe Centrum Tłumaczeń i-english to firma zajmująca się profesjonalnymi tłumaczeniami z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski. Nauczamy także języka angielskiego przez internet. Działalność naszej firmy ma charakter internetowy. Jesteśmy grupą pasjonatów języka angielskiego oraz grupą absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Zajmujemy się tłumaczeniami od kilku lat i posiadamy niezbędne doświadczenie. Cały czas doskonalimy swoją wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy.
http://i-english.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski konwersacje

Angielski konwersacje
Innowacyjna internetowa szkoła języków obcych English Talk serdecznie zaprasza na lekcje odbywające się za pośrednictwem popularnego komunikatora Skype. Skuteczność tej metody polega nie tylko na niezwykłej oszczędności czasu, ale i na indywidualnym programie nauczania dostosowanym specjalnie do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą promocyjną i do skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej.
http://english-talk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Język angielski

Język angielski
Pomysł stworzenia witryny narodził się z pasji do języka angielskiego. Można znaleźć tu precyzyjne wytłumaczenie gramatyki poparte przykładami oraz ćwiczeniami.Dla starszych uczniów proponujemy bazę słówek z różnych dziedzin: sport, film, części ciała, przyroda, zawody, a także dni tygodnia po angielsku oraz alfabet angielski. Nauka angielskiego wcale nie musi być nudna i nieatrakcyjna! Nasz serwis skierowany jest również do osób dorosłych pragnących dokształcać się z języka angielskiego. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy wskazówki jak napisać CV po angielsku z przykładami.
http://po-angielsku.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt