Recenzje
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.

Wyszukaj stronę        

Angielski

Kursy angielskiego Warszawa

Kursy angielskiego Warszawa
Przedstawiana witryna internetowa należy do szkoły angielskiego English For You. Zachęcamy do przeprowadzenia darmowych testów sprawdzających poziom językowy. Organizujemy kursy angielskiego Warszawa nieprzerwanie od 1999 roku. Niewątpliwie będą Państwo zadowoleni z naszej bogatej propozycji.
http://www.englishforyou.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła językowa

Szkoła językowa
Najwyższy poziom kształcenia w szkołach językowych Bell oparty jest na wszechstronnym programie kształcenia. Składają się na niego tzw. curriculum, programy działań, plany zajęć oraz konspekty poszczególnych lekcji. Curriculum stanowi wyznacznik zasad, wartości oraz celów, jakie ma przed sobą proces kształcenia w szkołach językowych Bell. Curriculum charakteryzuje reguły dotyczące zakresu oraz sposobu edukowania. Pogramy działań opracowywane są dla każdego z poziomów zaawansowania językowego jednostkowo. Podobnie odbywa się określanie celów nauki. Z koleii plany zajęć dostrajane są do oczekiwań oraz czasowych możliwości słuchaczy. Efektem symbiozy wszystkich tych elementów jest najwyższa skuteczność nauczania.
http://www.bellschools.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kurs niemieckiego Szczecin

Kurs niemieckiego Szczecin
Szkoła językowa, która, dzięki 15 – letniemu doświadczeniu, profesjonalnie przygotuje państwa do certyfikatów językowych, egzaminów (w tym maturalnych i gimnazjalnych), nauczy swobodnie porozumiewać się w języku obcym. Wiodącą metodą nauczania w naszej szkole jest metoda komunikatywna, która szczególny nacisk kładzie na rozwijanie sprawności mówienia, co pozwala szybko przełamać barierę językową. W CJO PROFI nauczyć się możecie Państwo języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego
http://www.profi-jezyki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski dla dzieci od 1 do 14 lat, masaż leczniczy, ćwiczenia

Angielski dla dzieci od 1 do 14 lat, masaż leczniczy, ćwiczenia
W naszym ośrodku na Woli uczymy najmłodszych języka angielskiego wg metody Helen Doron oraz udostępniamy przestrzeń, w której połączyliśmy elementy zabawy i psychomotoryki, tutaj maluch poprzez zabawę skoryguje wady postawy oraz polepszy ogólną sprawność ruchową. Dla wszystkich stworzyliśmy program "SOS dla dorosłych". Znajdą Państwo w nim masaże, ćwiczenia, terapię manualną oraz konsultacje z najlepszymi fizjoterapeutami. Masaże i ćwiczenia odbywają się w dogodnych dla Państwa godzinach, na wysokiej jakości wyposażeniu, w miłej atmosferze. Jesteśmy autoryzowanym Centrum Helen Doron na Woli. W Polsce jest obecnie ponad 160 szkół Helen Doron, do których uczęszcza ponad 26 000 pociech.
http://przestrzen.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt