Recenzje
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!

Wyszukaj stronę        

Angielski

Angielski przez Internet Skype

Angielski przez Internet Skype
Serwis www z kilkuletnim stażem zaprasza serdecznie do nauki języka angielskiego przez Internet przy zastosowaniu komunikatora głosowego Skype. Nauczanie angielskiego oferowane przez angielski-skype.com przystępne jest dla klientów z całego świata bez względu na ich poziom zaawansowania języka. Na stronach serwisu można zobaczyć wszelkie wymagane informacje dotyczące organizacji nauki a także celu działalności tej strony iinternetowe. Naukę angielskiego można zacząć ekspresowo przesyłając stosownie sformułowanego zgłoszenia.
http://www.angielski-skype.com
Zgłoś nie działający link/spam

Kurs języka angielskiego

Kurs języka angielskiego
Po co wydawać pieniądze na kursy języka angielskiego w różnego rodzaju szkołach językowych skoro można uczyć się języka angielskiego za pomocą kursów języka angielskiego online. Na stronie Angielski24.com możesz uczyć się angielskiego za darmo i w dodatku nie wychodząc z domu. U nas znajdziesz wszelkie podstawowe wiadomości niezbędne do rozpoczęcia nauki. Posiadamy dwa kursy języka angielskiego. Jeden jest przeznaczony dla osób początkujących oraz dla dzieci. Zapraszamy do rozpoczęcia nauki języka angielskiego jeszcze dziś
http://www.angielski24.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Piaseczno język angielski

Piaseczno język angielski
Przy możliwościach jakie daje otwarcie zachodnich rynków pracy, znajomość języka angielskiego to podstawa. Dzięki niemu bez problemu znajdziemy zajęcie, a także zrobimy wrażenie na przyszłym pracodawcy. Określenie znajomości języka jako "średniozaawansowana" już nie wystarczy - wymagane jest potwierdzenie (certyfikat).
http://www.olpiaseczno.pl/pl/kursyjezykowe.html
Zgłoś nie działający link/spam

Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci
Study Centre to szkoła komunikatywnych metod nauczania. Są autoryzowanym centrum egzaminacyjnym TOEIC, prowadzą kursy biznesowe, oraz dodatkowo osobiste. Mają również bardzo dobry system szybkich i intensywnych szkoleń dla wyjeżdżających za granice. W ofercie znajdują się także kursy przygotowujące do egzaminów TELC, FCE , a dodatkowo Matury. Dla najmłodszych uczniów oferuja najlepszą na rynku metodę edukacji języka angielskiego - Talking Kids. Zapraszamy do sprawdzenia bogatej oferty na Studycentre.
http://www.studycentre.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt