Recenzje
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        

Angielski

Centrum Językowe www.angielski.rybnik.pl

Centrum Językowe www.angielski.rybnik.pl
Centrum Językowe www.angielski.rybnik.pl to najwyższej jakości kursy języka angielskiego bez wychodzenia z domu lub firmy. Nasi lektorzy przyjadą do Państwa domu lub firmy w dogodnym dla Państwa terminie od poniedziałku do soboty w godz. 7:00 do 22:00. Zajęcia mogą trwać 60, 90 lub 120 minut. Centrum Językowe www.angielski.rybnik.pl to pierwsza tego typu mobilna szkoła językowa w Rybniku.
http://www.angielski.rybnik.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Mobile Language Centre - Mobilne Centrum Językowe

Mobile Language Centre - Mobilne Centrum Językowe
Mobile Language Centre to najwyższej jakości kursy języka angielskiego bez wychodzenia z domu lub firmy.Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą. Nasi lektorzy dojadą do każdego miejsca w Raciborzu, Rydułtowach, Radlinie, Wodzisławiu i okolicach. Lektorzy Mobile Language Centre to młode osoby z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, posiadające odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasi lektorzy to osoby z pasją do przekazywania swojej wiedzy innym.Mobile Language Centre to pierwsza tego typu mobilna szkoła językowa w regionie.
http://www.mlc.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tłumacz angielskiego - Radymno, Leżajsk, Przeworsk

Tłumacz angielskiego - Radymno, Leżajsk, Przeworsk
Szukasz tłumacza przysięgłego z bogatym doświadczeniem zawodowym? Właśnie znalazłeś. Przejdź na stronę i dowiedz się, dlaczego posiadam liczne grono stałych klientów: samorządy lokalne, przedsiębiorstwa i firmy zajmujące się produkcją oraz handlem międzynarodowym oraz klientów indywidualnych.
http://www.angielskijaroslaw.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Tłumaczenia angielski Poznań

Tłumaczenia angielski Poznań
Trójjęzyczny translator (języka polskiego, angielskiego i niemieckiego) z doświadczeniem wykonuje przekłady: pisemne (użytkowe i specjalistyczne, z różnych zagadnień – ciepłownictwa, architektury, marketingu, literatury, teatru) oraz ustne, metodą konsekutywną i symultaniczną. Usługi obejmują np. broszury, dokumenty, tłumaczenia na spotkaniach biznesowych i wydarzeniach kulturalnych. Zaangażowanie w dokładne uchwycenie właściwości branży, czy kontekstu kulturowego jest dużym atutem.
http://www.natalia.peek.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt