Recenzje
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.
Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl. Najlepszą pomoc prawną oferuje Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl .
wakacje E-Almatur. wakacje E-Almatur to najlepsza z Twoich decyzji.

Wyszukaj stronę        

Angielski

kursy językowe Wrocław

kursy językowe Wrocław
Leader School to firma edukacyjna oferująca świeże podejście do nauczania. Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie w branży edukacyjnej, które pozwoliły nam na podjęcie aktywności na różnych obszarach wiedzy. Jesteśmy twórcami i właścicielami licencjonowanych programów i produktów edukacyjnych opartych na nowoczesnych metodach nauczania praktykowanych w ponad 40 placówkach w całej Polsce
http://www.wroclaw.leaderschool.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Korepetycje Angielski Toruń

Korepetycje Angielski Toruń
Udzielam korepetycji z angielskiego. Służę pomocą młodzieży w młodym wieku w różnego rodzaju kłopotach z językiem angielskim. Uczniom ambitnym oferuję także pomoc w jeszcze lepszym i szybszym nauczeniu się angielskiego. Jestem osobą ambitną, co jest bardzo ważne w procesie nauczania. Posiadam doświadczenie, które wykorzystuję w nauce z Państwa dzieckiem. Udzielam korepetycji: - uczniom gimnazjalnych i podstawowych szkół - możliwość nauki od zera indywidualna, pomoc w zajęciach; - uczniom uczącym się do matury na poziomie rozszerzonym. Posiadam liczne materiały dydaktyczne, dzięki którym szybko i skutecznie nauczę Państwa dziecko słówek i gramatyki.
http://www.korepetycje-angielski-torun.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła w USA - porady i wskazówki

Szkoła w USA - porady i wskazówki
Strona "Szkoła w USA - porady i wskazówki" skupia się na przekazaniu najważniejszych informacji potencjalnym uczestnikom programu Rok szkolny w USA. Opisuje szkołę średnią w USA czyli High School w Stanach Zjednoczonych. Pokazuje różnice na temat nauki i matury między polską a amerykańską szkołą średnią. Wymiana uczniowska jest skierowana dla uczniów gimnazjum oraz liceum. Zwraca uwagę na dokumenty jakie uczeń musi przygotować i wypełnić chcąc uczestniczyć w programie Szkoła w USA. Przedstawia odpowiedzi na pytania nurtujące każdego rodzica, który chce zainwestować w rozwój swojego dziecka wysyłając go na cały rok do Ameryki.
http://www.rok-szkolny-usa.wnf.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Kurs angielskiego Warszawa

Kurs angielskiego Warszawa
Witryna internetowa zawierająca propozycję edukacyjną dotyczącą kursów mających na celu przygotowanie do egzaminów językowych. O.K! proponuje angielski kursy, kursy języka francuskiego, hiszpańskiego i wielu innych. Przeprowadzane są również kursy językowe dla firm, w tym popularne szkolenia "English for Business". Angielski Warszawa to efektywna nauka języka, własne programy edukacyjne, zajęcia w niewielkich grupkach oraz niezwykle duży poziom edukacyjny. Szkoła proponuje również darmowe podręczniki i innowacyjne materiały dydaktyczne.
http://www.ok.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt