Recenzje
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek .
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.
E-Almatur. Polecamy biuro podróży E-Almatur .
E-Almatur. Polecamy biuro podróży E-Almatur .

Wyszukaj stronę        

Historia

Badania historyczne i geneaologiczne

Badania historyczne i geneaologiczne
Historia Polski oraz korzenie genealogiczne Polaków są niezwykle obfite, dzięki czemu historycy mają sporo pracy. Codziennie odkrywane są nowe zabytki, artefakty czy pisma. Przez lata ludzie zostawiali po sobie znaki, nawet niespecjalnie. Jest to niesamowicie inspirujący punkt, spoglądając na to jak było dawniej. Równie interesujące dla danych osób jest odnajdywanie własnych przodków, z dalekich czasów. Wszystko to może być przedstawiane w ciekawy sposób i warto przekazywać to naszym dzieciom. Wydarzenia z przeszłości mogą być w łatwy sposób zmienione, dlatego wiarygodność i dowody są bardzo ważne. Przeszłość nie musi być wcale odległa dlatego badania mogą prowadzić wszyscy, a odnajdywać krewnych może każdy.
http://arch-genero.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

dobroni.pl

dobroni.pl
Dobroni.pl to portal który zajmuję się Historią, Portal historyczny, broń, rekonstrukcje historyczne bitew. dobroni.pl to bogata baza wiedzy z której można poszerzyć horyzonty wiedzy, są to sprawdzone metody, oraz porady dzięki którym twoje pasją związana z historią da Ci wiele radości. Doproni.pl to jedyny portal poświęcony bitwą oraz rekonstrukcją bogaty jest w liczne artykuły oraz opisy różnych maszyn. Dobroni.pl ma dużo do zaoferowania ludziom którzy kochają jazdę :możliwość komunikacji z innymi użytkownikami portalu, forum. Dodatkowo strona oferuję dużo możliwości dla użytkowników.
http://dobroni.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Historia nauk medycznych na Wileńszczyźnie w XIX wieku

Historia nauk medycznych na Wileńszczyźnie w XIX wieku
Strona przedstawia recepcję i udział prądów filozoficznych i naukowych w kształtowaniu nauk medycznych i przyrodniczych na Wileńszczyźnie w okresie zaborów, posługując się w tym celu manuskryptami, wydawnictwami, biogramami i fotografiami.
http://www.historiamedycynywilenskiej.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt