Recenzje
Pisanie Esejów. Pisanie Esejów o różnej tematyce. Sprawdź
Skup ziół. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, Skup ziół , surowce zielarskie.
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
Surowce zielarskie. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, Surowce zielarskie , surowce zielarskie.

Wyszukaj stronę        

Historia

Nauka

Nauka
Każdy student i uczeń powinien z przyjemnością skorzystać z tej strony. Można tu znaleźć mnóstwo cennych materiałów związanych z wieloma dziedzinami wiedzy, zarówno humanistycznymi, jak i społecznymi i przyrodniczymi. Można je wykorzystać do nauki bądź przy pisaniu pracy zaliczeniowej, albo referatu, który wygłaszany jest w trakcie zajęć.
http://zbadane.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Stare fotografie warszawy

Stare fotografie warszawy
zdjęcia z życia zatrzymane w najpiękniejszych czarnobiałych zdjęciach znajdziesz na naszej witrynie internetowej. Cóż lepiej zaprezentuje historie niż stare fotografie, zdajemy sobie z tego sprawę, tym samym przygotowywaliśmy zbiór osobliwych czarno - białych fotografi z życia. Przedkładamy Wam już dziś wirtualny album ze starymi fotografiami. Nie musisz już chodzić do biblioteki i badać starych ksiąg, żeby zrozumieć historię. Zapraszamy do obejrzenia niezwykłej kolekcji dzieł sztuki jakimi bezsprzecznie są zgromadzone przez nas stare fotografie.
http://www.ekspozycje.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Encyklopedia

Encyklopedia
Encyklopedia na portalu INTERIA.PL - to encyklopedia łącząca w sobie niesamowitą bardzo dużą ilość haseł z każdej dziedziny wiedzy, nie ważne o tego jak bardzo jest zawiła. Zawiera ponad 120.000 haseł z Biologii, Humanistyki, Historii, Kultury i Sztuki, Języków obcych i Nauk Społecznych. Dzięki nam matematyka czy historia stanie się prostsza. Encyklopedia cały czas się rozwija, codziennie jest uzupełniana o nowe hasła oraz definicje. Wyszukasz tutaj również słownik synonimów oraz leksykon.
http://encyklopedia.interia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Katastrofa w Czarnobylu - wybuch reaktora jądrowego

Katastrofa w Czarnobylu - wybuch reaktora jądrowego
Katastrofa w Czarnobylu często określana jest jako wielka tragedia, która miała wpływ na upadek komunizmu i na długie lata zniechęciła społeczeństwa i rządy na całym świecie do energii atomowej. Jednocześnie wiedza na temat zajść z 26 kwietnia 1986 roku wciąż wydaje się niepełna i często, zależnie od źródeł sprzeczna. Wielka Awaria.pl prezentuje kompleksową analizę wszystkich zajść w Czarnobylu zaczynając od pierwszych kroków energii atomowej w Związku Radzieckim. Pozwala to lepiej zrozumieć, dlaczego doszło do tragedii oraz czy podobna sytuacja może się powtórzyć w przyszłości.
http://wielkaawaria.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt