Recenzje
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur. Polecamy wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur .

Wyszukaj stronę        

Psychologia

psycholog olsztyn- Pracowaniawaszkiewicz.pl

psycholog olsztyn- Pracowaniawaszkiewicz.pl
Profesjonalny psycholog Ewa Waszkiewicz udziela pełnoprawne szkolenia, spotkania psychoterapeutyczne i coaching osobisty. Słuchając potrzeb klientów, Ewa Waszkiewicz stara się znaleźć ich satysfakcję z życia zachowując profesjonalizm oraz cenę adekwatną do uwolnionych możliwości po spotkaniach szkoleniowych, coachingowych i psychologicznych. Oferuje rady, chociażby dotyczące rynku pracy, jednak również pomoc w sytuacji zmęczenia zawodowego. Na stronie internetowej Pracownia Waszkiewicz znajdą Państwo pełen informator zakresu usług, jednak w razie wątpliwości można skonsultować współpracę telefonicznie.
http://www.pracowniawaszkiewicz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nieustraszone- psycholog dziecięcy gdańsk

Nieustraszone- psycholog dziecięcy gdańsk
Dzieci są bardzo wrażliwe, dlatego naszą misją jest pomóc im nabrać pewności siebie i zdrowej samooceny. Skuteczny psycholog dziecięcy to często wszystko czego trzeba, aby rozwiązać przewlekłe problemy behawioralne. Organizowane przez nas przyjemne terapie dla dzieci prowadzone są przez bardzo empatycznych, wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów, a związana z nimi szkoła dla rodziców pozwala lepiej zrozumieć swoje pociechy. Przygotowana w ten sposób terapia rodzinna to najlepszy i najskuteczniejszy sposób, aby przywrócić dobre relacje pomiędzy bliskimi, ale też po prostu potrafić zrozumieć dzieci i ich emocje. Miasta, w których funkcjonujemy to Gdańsk i Gdynia, lecz posiadamy także klientów z różnych regionów Polski.
http://www.nieustraszone.eu
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt