Recenzje
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        

Studia w języku angielskim

Studia w języku angielskim

Studia w języku angielskim
Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu i Języków Obcych przygotowała specjalna ofertę dla osób pragnących uzyskać gruntowne wykształcenie w zakresie biznesu, finansów, ekonomii i zarządzania. Uczelnia otworzyła nowy kierunek, jakim jest Management in Business in English. Studia te prowadzone są w języku angielskim, przez kadrę doświadczonych wykładowców z uniwersytetów zagranicznych, pracowników międzynarodowych korporacji i obcokrajowców, których zadaniem jest nauczanie studentów zaawansowanego posługiwania się językiem angielskim w zakresie specjalistycznych zagadnień prawnych i biznesowych.
http://www.angielski.pwsbijo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Elektronika i Elektrotechnika na Uniwersytecie w Nottingham

Elektronika i Elektrotechnika na Uniwersytecie w Nottingham
Zakład Badań Systemów Elektrycznych i Optyki zajmuje się badaniami nad innowacyjnymi metodami korzystania z i rozwijania technologii elektrycznych, elektronicznych, optycznych i materiałowych w celu rozwiązywania szerokiego zakresu problemów technicznych w przemyśle oraz w naukach biologicznych, w skalach rozmiarów od kilometrów do nanometrów. W dużym stopniu badania te opierają się na naszej wiedzy specjalistycznej o modelowaniu elektromagnetycznym.
http://www.nottingham.ac.uk/~ezzfmt/oban/polish/
Zgłoś nie działający link/spam

Oxford

Oxford
Przewodnik po studiach na najsłynniejszych uniwersytetach świata - Oksfordzie, Cambridge i Harvardzie. Szczegółowy opis jak składać aplikację i wybrać kierunek na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Szczegółowe informacje na temat kosztów, czesnego i możliwości pracy zarobkowej. Strona także zawiera bogaty zbiór odnośników do stron polskich towarszystw i organizacji studentów na zagranicznych uczelniach, a także do list dyskusyjnych o studiach za granicą. Możliwość zadawania pytań na forum.
http://naukazagranica.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD

Studia za granicą Studia w Danii Program eduABROAD
Program eduABROAD to szansa dla wszystkich pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zebraniu wszystkich dokumentów i przygotowaniu aplikacji. Program eduABROAD to oficjalne przedstawicielstwo zagranicznych uczelni wyższych w Polsce. W Programie eduABROAD aplikację na studia za granicą można złożyć bezpośrednio i bez żadnych dodatkowych opłat. Program eduABROAD oferuje studia za granicą: studia w Anglii, studia w Danii, studia w Irlandii, studia w Holandii, studia w Wielkiej Brytanii, studia we Włoszech, studia we Francji, studia w Hiszpanii, studia na Łotwie.
http://www.studiazagranica.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt