Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek .
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.
E-Almatur. Polecamy biuro podróży E-Almatur .

Wyszukaj stronę        

Język polski

Gimpol

Gimpol
Strona edukacyjna poświęcona wiedzy z języka polskiego i szeroko pojętej kultury rodzimej. Oferta ta skierowana jest przede wszystkim do uczniów szkół gimnazjalnych, ale nie tylko, gdyż zawiera informacje, które mogą zaciekawić wszystkich tych, którzy interesują się choć trochę językiem ojczystym.
http://www.gimpol.za.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wzory wypracowań

Wzory wypracowań
Nasz serwis to ogromna i poszerzana z dnia na dzień, baza wypracowań z języka polskiego. Wszystkie prace są oryginalne napisane specjalnie dla serwisu. Znajdziesz tu charakterystyki postaci, recenzje, prace maturalne, analizy i interpretacje wierszy, rozprawki, eseje. Szczegółowa wyszukiwarka pozwala na znalezienie dopasowanego tematu wypracowania. Szybko znajdziesz, szybko przeczytasz i zapamiętasz. Będziesz mieć pewność, że wypracowanie jest napisane co najmniej na piątkę
http://www.wzorywypracowan.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Analiza wierszy w Szkolny Zeszyt

Analiza wierszy w Szkolny Zeszyt
Szkolny Zeszyt to serwis skupiający się na aktualnych potrzebach uczniów liceów i gimnazjów w zakresie nauki języka polskiego i przygotowania się do czekających młodzież testów gimnazjalnych czy matury. W serwisie znaleźć można trafne omówienia lektur i dokładne analizy i interpretacje wierszy na wysokim poziomie. Obok streszczeń i opracowań użytkownicy mają też sposobność ze skorzystania z wielu artykułów stanowiących przykładowe wypracowania, nie tylko na język polski, ale na takie przedmioty jak wos, religia, p.o.; wszędzie tam, gdzie uczeń spotyka się z wymogiem stworzenia dłuższej pisemnej wypowiedzi na nietypowe tematy. Wśród wielu rzetelnych i ciekawych artykułów polecamy przedstawienie twórczości Kazimierza Przerwy-Tetmajera.
http://szkolnyzeszyt.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zespół muzyczny wesela, Śląsk!

Zespół muzyczny wesela, Śląsk!
Orient Band Jesteśmy grupą muzyków którzy od 10 lat wspólnie grają na wszelkiego rodzaju imprezach masowych. Posiadamy zarejestrowaną działalność. Naszą główną zaletą jest gra na żywo oraz konkurencyjne ceny. Granie sprawia nam największą przyjemność, to nasza pasja! Najczęściej gramy muzykę z lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych oraz największe hity ostatnich lat. Przed każdą imprezą ustalamy repertuar. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie co gwarantuje odpowiednią czystość wygrywanych dźwięków oraz vocalu. Jesteśmy grupą muzyków grającym na terenie całego śląska, jak również poza jego granicami.
http://www.orientband.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt