Recenzje
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!

Wyszukaj stronę        

Matematyka

Wzory skróconego mnożenia

Wzory skróconego mnożenia
Radzę nauczyć Ci się wzorów skróconego mnożenia - to jedne z najbardziej popularnych wzorów matematycznych. Na mojej stronie znajdziesz małą ściągę - spis wszystkich wzorów skróconego mnożenia.
http://wzoryskroconegomnozenia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Matematyka Warszawa

Matematyka Warszawa
Do kogo jest kierowana oferta ? Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych: Dzieci i młodzieży. Oferujemy między innymi: - regularne spotkania poprawiające wyniki w nauce - utrwalanie wcześniej zdobytej wiedzy - nadrabiane zaległości - przygotowanie do sprawdzianów, testów, kartkówek Program nauczania oraz terminy zajęć dopasowane są indywidualnie do ucznia. matematyka warszawa, korepetycje matematyka warszawa, matematyka dla dzieci warszawa
http://www.korkiwaw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Cechy statystyczne

Cechy statystyczne
Cechy statystyczne są cechami poddawanymi badaniu statystycznemu. Definicja mówi nam, że cecha statystyczna to funkcja, która przypisuje elementom populacji elementy zbioru wartości cechy statystycznej. Cechy statystyczne dzielimy na ilościowe oraz jakościowe.
http://www.badaniastatystyczne.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Maciej Stankiewicz

Maciej Stankiewicz
Nowa strona domowa Macieja Stankiewicza. Znajdziesz tu informacje na temat zainteresowań naukowych w zakresie matematyki inoformatyki i programowania. Dodatkowo pojawią się wiadomości na temat hobby którym jest żonglerka. W przyszłości będzie się to pojawiać więcej informacji i prac na temat notacji siteswap.
http://www.stankiewicz.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

korepetycje-matematyka.eu

korepetycje-matematyka.eu
www.Korepetycje-matematyka.eu to strona poświęcona osobom którzy mają problemy z przedmiotu jakim jest matematyka.Chorowałeś i musisz nadrobić zaległości skorzystaj z naszej oferty. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego ucznia. Jako profesor z wyższym wykształceniem pomogę Ci zrozumieć tajemnice przedmiotu jakim jest matematyka. Korepetycji udzielam dla uczniów z Nowego Sącza i okolic. Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt w formie telefonicznej bądź mailowej. Zdaję sobie sprawę jak ważny jest sposób przekazywania wiedzy dla tego też pierwsza lekcja, jest gratis.Zapraszamy już dzisiaj
http://www.korepetycje-matematyka.eu
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt