Recenzje
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .

Wyszukaj stronę        

Matematyka

Matura z matematyki

Matura z matematyki
Matura z matematyki - informacje, zadania, rozwiązania, pytania, standardy, egzamin maturalny krok po kroku. 1931 rozwiązanych zadań oraz inne materiały, za pomocą których można samodzielnie przygotować się do matury. Internetowe kursy matematyczne dla przygotowujących się do matury. Serwis współpracuje z nauczycielami matematyki - udostępniamy materiały pomocne w przygotowaniu do matury. Poza tym: - aktualności w oświacie, w kraju, na świecie, w sporcie, w pogodzie - różności oświatowe od linków do stron internetowych wyższych uczelni, do przypomnienia, jak wyglądała matura przed laty.
http://maturzysta.info/
Zgłoś nie działający link/spam

Matematyka, samouczek

Matematyka, samouczek
Witryna została opracowana z myślą o osobach, które z tym przedmiotem mają duże trudności i szukają usystematyzowanego materiału, napisanego prostym językiem. Zgromadziliśmy nie tylko wzory dotyczące poszczególnych zagadnień, ale przede wszystkim sposoby ich wykorzystania i rozwiązywania różnych rodzajów zadań. Każdy dział kończy się zbiorem zadań z wynikami i pełnymi, dokładnie opisanymi rozwiązaniami. Z żadnym problemem i żadną wątpliwością uczeń nie pozostanie sam. Przekonaj się, że nauka matematyki nie musi być ciężką pracą, a dobre efekty wymagają jedynie trochę samozaparcia i systematyczności.
http://www.matematykam.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pomoc matematyka

Pomoc matematyka
Skuteczne korepetycje dla dzieci, korepetycje nauczanie początkowe. Praca z dziećmi nie jest łatwa, a jest to moją specjalnością. Nauka z całą pewnością powinna być zabawą – wtedy jest naprawdę korzystna i przynosi najlepsze efekty. Z tego powodu wykorzystuję fantastyczne pomoce dydaktyczne – kolorowe klocki, karty, figurki, kości i liczydło. Dziecko nigdy nie nudzi się i nie ma problemów ze skupieniem uwagi. Dodatkowo taka metoda prowadzi dziecko do zrozumienia, a nie tylko powtarzania. Korepetycje z matematyki ze mną rozwijają logiczne myślenie i prawdziwe zrozumienie matematyki.
http://www.supermatematyk.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Czego uczyć się z macierzy?

Czego uczyć się z macierzy?
Czego uczyć się z macierzy i wyznaczników? Jak uczyć się do kolowkium z algebry? 4 kroki skutecznej i efektywnej nauki. Prosta i zwięzła stronka z wartościowymi poradami na temat efektywnej nauki macierzy i wyznaczników. Wejdź na stronę i ucz się do kolowkum lub egzaminu dwa lub nawet trzy razy szybciej.
http://macierze.ugu.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt