Recenzje
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
http://olszanska.pl/. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje http://olszanska.pl/ .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Matematyka

portal edukacyjny

portal edukacyjny
Przygotowanie do matury z matematyki i fizyki. Ucz się przez Internet - kursy na platformie elearningowej oraz kursy mailingowe. Zdaj maturę na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Poznaj skuteczne metody nauki. Poczuj się zmotywowanym do wytężonej nauki. Artykuły na portalu wzbogacone są o filmy flash, co zwiększa atrakcyjność podawanych informacji.
http://antykorki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

+ zadania online Matematyka dla dzieci MATEMATYCZNE ZOO

 + zadania online Matematyka dla dzieci MATEMATYCZNE ZOO
Najlepsza strona do nauki matematyki. Zadania z matematyki, tabliczka mnożenia. + zadania online Matematyka dla dzieci MATEMATYCZNE ZOO KLASA 1 * Dodawanie * Odejmowanie * Dodawanie i odejmowanie * Cechy liczb * Mnożenie * Dzielenie KLASA 4 * Dodawanie i odejmowanie * Mnożenie i dzielenie * Własności liczb * Ułamki zwykłe * Ułamki dziesiętne * Geometria KLASA 5 * Liczby naturalne * Liczby ujemne * Ułamki i procenty * Równania * Ułamki dziesiętne * Figury geometryczne KLASA 6 * Procenty * Liczby naturalne i ułamki * Figury na płaszczyźnie * Figury przestrzenne * Liczby wymierne * Równania i nierówności
http://matzoo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Megamatma - matematyka w pigułce

Megamatma - matematyka w pigułce
Megamatma.pl to największa baza wiedzy matematycznej w sieci. Jeżeli kiedykolwiek szukałeś zadań i teorii w Internecie albo przed klasówką lub egzaminem z matematyki potrzebowałeś pomocy jest to idealne miejsce dla Ciebie. W serwisie Megamatma.pl znajdują setki zadań matematycznych z rozwiązaniami, liczne przykłady oraz cała teoria wytłumaczona w sposób jasny i czytelny. Wszystkie materiały dostępne w serwisie stworzone zostały przez doświadczonych matematyków i zweryfikowane pod względem merytorycznym. Załóż konto i miej nieograniczony dostęp do największego serwisu matematycznego w Polsce.
http://www.megamatma.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Korepetycje kraków

Korepetycje kraków
Jestem studentką V roku Akademii Górniczo-Hutniczej (AGH) w Krakowie na kierunku matematyka stosowana. Posiadam czteroletnie wiedzę praktyczną z zakresu udzielania dodatkowych lekcji matematyki na poziomie gimnazjum, liceum. Przygotowania do testów gimnazjalnych, matury podstawowej, a dodatkowo rozszerzonej.
http://korepetycje-matura-krakow.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt