Recenzje
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel . Zapraszam

Wyszukaj stronę        

Matematyka

Matematyka - matura

Matematyka - matura
Matura z matematyki - informacje, zadania, rozwiązania, pytania, standardy, egzamin maturalny krok po kroku. 1900 rozwiązanych zadań oraz inne materiały. Internetowe kursy matematyczne dla przygotowujących się do matury.Serwis współpracuje z nauczycielami matematyki - udostępniamy materiały pomocne w przygotowaniu do matury.
http://www.maturzysta.info
Zgłoś nie działający link/spam

Matematyka Białystok

Matematyka Białystok
Studio Edukacyjne Efekt oferuje bogatą ofertę kursów przygotowawczych do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. Firma prowadzi zajęcia z przedmiotów, takich jak: matematyka, geografia i biologia oraz przygotowuje do egzaminów z języków obcych: angielskiego i niemieckiego. Zajęcia dostosowane są do potrzeb kursantów i odbywają się również w weekendy oraz ferie zimowe. Oferta studia Efekt to również kursy językowe dla dzieci i młodzieży o zróżnicowanym stopniu trudności.
http://www.efekt.bialystok.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przygotowanie do matury

Przygotowanie do matury
Obawiasz się nadchodzącej matury z matematyki? Poszukujesz materiałów dydaktycznych i pomocy naukowych? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy na stronę internetową Akademii Matematycznej TORUS. Oferujemy kompleksowy kurs przygotowawczy do nowej matury z tego przedmiotu. Zajęcia prowadzone są w centrum Warszawy odbywają się w nielicznych grupkach lub indywidualnie przez doświadczoną kadrę dydaktyczną. Tylko u nas kurs internetowy za darmo.
http://torus.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Metoda Domana

Metoda Domana
Wydawnictwo pentliczek skierowane jest dla dzieci, które ma na celu ułatwienie szybszej nauki. Głównym sposobem jest metoda domana, która obejmuje zakres metody nauki liczenia. Natomiast nauka czytania jest wskazana od najmłodszych lat lecz potrzebne są do tego odpowiednie wskazówki i dobre sposoby.
http://www.wydawnictwo-pentliczek.pl/rozwijanie-uzdolnien-matematycznych.html
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt