Recenzje
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Palniki i Kotły na pellet

Palniki i Kotły na pellet
Kordas Heating to firma zajmująca się sprzedażą a także instalacją kotłów i palników na pellet. Kordas ma w ofercie jedyne na rynku palniki o tak wielkiej mocy – nawet ponad jednego MW. Aparatury Kordas produkowane są w głównej mierze z myślą o tych odbiorcach, którym naprawdę zależy na uzyskaniu wysokiej mocy. W głównej mierze nasze palniki i kotły przeznaczone są dla kotłowni zarówno tych zakładowych, jak i osiedlowych, piekarni, wielkich przestrzeni i powierzchni, jak np. kościoły, czy hale magazynowe. W naszej ofercie posiadamy jednak także palniki o zdecydowanie mniejszej mocy, z myślą o odbiorcach domowych. Naszej firmie uwierzyło już bardzo wiele zakładów i odbiorców w całej Polsce oraz w wielu innych krajach Europy.
http://www.kordas-heating.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zakład Ogólnobudowlany Marek Sołtys

Zakład Ogólnobudowlany Marek Sołtys
Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą,z praktyką i z ponad 20-letnim doświadczeniem w wykonywaniu zbiorników żelbetowych. Posiadamy własne szalunki systemowe (typu volf,zremb hunebeck rondo) ,które pozwalają wykonywać zbiornik o średnicy od 4 do 30 m. Realizujemy budowę zbiorników w trudnych warunkach terenowych i przy wysokiej wodzie gruntowej. Udzielamy wieloletniej gwarancji na szczelność zbiorników. Na wykonywane przez nas zbiorniki dostarczamy projekt do adaptacji. OFERTA zbiorniki żelbetowe zbiorniki dla oczyszczalni ścieków zbiorniki przeciwpożarowe zbiorniki retencyjne zbiorniki na wodę pitną zbiorniki przepompowni zbiorniki tłoczni zbiorniki biogazowni zbiorniki silosów
http://.zbiorniki.pop.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Firmy budowlane - katalog

Firmy budowlane - katalog
Każda inwestycja budowlana związana jest nieuchronnie z koniecznością poruszania w gąszczu przepisów. Czy to budowa domu, mieszkania, obiektu handlowego lub przemysłowego, w każdym z tych przypadków niezbędne jest uzyskanie odpowiednich zezwoleń i certyfikatów. Nie jest rozsądnym radzić sobie z tym samemu, dlatego najlepiej zlecić to której z firm zajmujących się usługami budowlanymi, nadzorem i obsługą prawną. Zobacz nasz katalog.
http://www.budowlany.ultimatum.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Firmy budowlane

Firmy budowlane
Myślałeś kiedyś o własnym domu? Z pewnością droga, którą trzeba przebyć nie jest łatwa. Zaczyna się od projektu, a potem trzeba przebyć kolejne, trudne etapy inwestycji. Na szczęście na polskim rynku funkcjonuje wiele firm, dzięki którym o wiele spraw nie będziesz musiał się martwić. Oczywiście jednak musisz zlecić to odpowiednim ludziom. Katalog firm budowlanych jest jednym z takich miejsc, gdzie możesz znaleźć kontakt do nich.
http://www.budowlany.gnojnice.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt