Recenzje
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Certyfikat energetyczny Gdańsk

Certyfikat energetyczny Gdańsk
Firma Ordesa jest fachową firmą w zakresie wykonywania certyfikatów energetycznych. Świadczy usługi dla biur projektowych, inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. W doradztwie energetycznym wykorzystuje bogate doświadczenie uzyskane przy realizacji inwestycji budowlanych. Pozyskała zaufanie wielu klientów i stworzyła łącznie ponad 100 certyfikatów energetycznych. Wykonuje w zakresie: audyty energetyczne, świadectwa charakterystyki energetycznej, charakterystyki energetyczne, obliczenia cieplne przegród budowlanych, pomoc w tworzeniu niskoenergetycznych budynków, oraz ocena zdolności energetycznej zastosowanych rozwiązań. Firma Ordesa działa na terenie: Gdańsk, Sopot, Gdynia (Trójmiasto).
http://www.ordesa-audyty.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Agregat tynkarski

Agregat tynkarski
Części do agregatów tynkarskich, maszyn budowlanych M-tec, Putzknecht, Rokamat, węże do zapraw, węże powietrza, złączki geka, geka plus, złączki do węży zapraw, opaski do węży, pompy ślimakowe stator, rotor, stojan, wirnik, mieszadła, dysze zaprawy, rurki wody, oraz zacieraczki Rokamat i Rapido, tarcze (szlifujące, zacierające, gąbkowe, filcowe) do w/w urządzeń. Używane agregaty tynkarskie - maszyny budowlane M-tec Duo-mix, m3E, mono-mix. Putzknecht s48, s44, pompy S30, P30. Urządzenia do maszynowego urabiania i nakładania gotowych zapraw budowlanych, posadzek i podkładów. Używane agregaty tynkarskie. Renowacja powłok betonowych, torkret suchy i mokry. Doradztwo techniczne w zakresie zastosowania w/w urzadzeń.
http://www.fachmet-sklep.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wykładziny Lublin

Wykładziny Lublin
Wykładziny Staszczak to biznes z 10 letnim doświadczeniem. Zajmujemy się sprzedażą i fachową instalacją wykładzin dywanowych i PCV wraz z przygotowaniem podłoża. Oferujemy dojazd do klienta i doradztwo za darmo. Mamy wiedzę teoretyczną i praktyczną, a także wieloletnie doświadczenie w branży. W zakres naszych prac wchodzą: oczyszczanie i renowacja podłoża, instalacja wykładziny (na podłodze/schodach/ścianie) według określonego wzoru, montaż listew i profili, a także doradztwo fachowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Oferujemy konkurencyjne ceny przy doskonałej jakości wykonania.
http://www.wykladziny-staszczak.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szlabany Nice

Szlabany Nice
Na stronie znajdą państwo informacje na temat szlabanów elektromechanicznych. W ofercie posiadamy produkty dwóch znakomitych producentów CAME oraz NICE. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo. Wszystkie urządzenia sprzedawane przez nas wykonane są z najlepszych materiałów dzięki temu urządzenia działają przez długi czas bezawaryjnie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie sprzedaży staliśmy się liderem na polskim rynku. Na wszystkie pytania postaramy się państwu udzielić szybkiej i fachowej odpowiedzi. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
http://www.e-szlabany.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt