Recenzje
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Schody kamienne - Kamted.


Schody kamienne - Kamted.
Firma Kamted istnieje na rynku od 1992 roku. Przez ten okres firma zdobyła mnóstwo doświadczenia oraz grono zadowolonych klientów. Firma Kamted to w tym momencie marka uznana w branży. Realizuje zlecenia związane z budownictwem powszechnym jak i dla osób prywatnych. Zlecenia realizuje z materiałów własnych lub dostarczonych przez klienta. Stosowanymi rodzajami granitu są Blanco Toledo, Juparana Colombo, Rossa Porrinho oraz Zimnik. Z tych rodzaji wykonuje się blaty kamienne. Odmianami marmuru są: Botticino Clasicco, Green Forest, Portoro oraz Travertino Romano Clasicco. z tych rodzaji wyrabia się schody kamienne. Produkty z granitu i marmuru są bardzo odporne i łatwe do utrzymania w czystości.
http://www.kamted.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Aluminiowe płyty elewacyjne Kraków

Aluminiowe płyty elewacyjne Kraków
Panele krakowskiej firmy Alufield dostępne są w bardzo bogatej palecie kolorów RAL. Przy odpowiednio dużym zamówieniu możemy wykonać dowolny kolor z palety. W ofercie znajduje się kilkanaście odcieni i faktur wspaniale prezentującego się srebra. Błyszczące, matowe, lustrzane oraz "drapane" wykończenia powierzchni a także imitacje marmuru, granitu czy drewna, pozwalają na bardzo szerokie zastosowanie paneli.
http://alufield.com
Zgłoś nie działający link/spam

Szalunki

Szalunki
Global Business Group- dostarczamy nowoczesne i bezpieczne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym, jak także przemysłowym. Wdrożyliśmy do stałej produkcji rusztowania w czterech systemach, szalunki stropowe i ścienne, zsypy do gruzu oraz tymczasowe ogrodzenia budowlane. Naszym zamiarem jest wyznaczanie wysokich standardów w branży budowlanej. Docieramy do wielu małych i dużych przedsiębiorstw na świecie, które decydują się na wysoką jakość, oszczędność pieniędzy oraz bezpieczeństwo.
http://gbgroup.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt