Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w referacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

management

management
Kowalczykconsulting - Oferuję usługi z obrębu interim management, industrial management , zarządzanie operacyjne. Skierowany na rezultaty i generalny menedżer z ponad 25-letnim stażem w międzynarodowych spółkach. Przeróżne doświadczenie w przeróżnych gałęziach przemysłu, przede wszystkim w specjalności opakowaniowej, papierniczej i motoryzacyjnej. Biegłość w administrowaniu fabrykami produkcyjnymi i dużymi grupami pracowników i zrzeszeniami biznesowymi. Doskonałe wyniki w zarządzaniu firmami po przejęciach a także w rozwoju projektów typu greenfield. Koncentracja na wynikach finansowych i dbałość o interesy udziałowców.
http://www.kowalczykconsulting.pl
Zgłoś nie działający link/spam

multicert.pl - certyfikaty iso

multicert.pl - certyfikaty iso
Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą audytorską zajmującą się przeprowadzeniem auditów trzeciej strony i szkoleń. Multicert s.c jest wyspecjalizowaną firmą audytorską zajmującą się organizacją auditów trzeciej strony dla firm usługowych i producentów wyrobów, którzy są zainteresowani optymalizacją kosztów certyfikacji poprzez dostęp do większej ilości jednostek certyfikujących dany system lub wyrób.
http://www.multicert.pl
Zgłoś nie działający link/spam

dofinansowanie pfron pracownik niepełnosprawny

dofinansowanie pfron pracownik niepełnosprawny
Nasza firma - Cracow Consulting od wielu lat zajmuje się doradztwem i obsługą dofinansowań w ramach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych PFRON. Promujemy wrażliwość społeczną i odpowiedzialną politykę personalną uwzględniającą potrzeby osób niepełnosprawnych. Uznanie wśród klientów oraz stałą współpracę z wieloma firmami z obszaru całego kraju zdobyliśmy dzięki obszernej wiedzy z zakresu dofinansowań. Nasz rozwój opieramy na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji, dbałości o relacje z klientami i podejmowaniu wyzwań. Wiemy, że gwarancję zaistnienia na rynku można uzyskać tylko dzięki wysokiej jakości oferowanych usług.
http://www.cracowconsulting.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

prawnik czechowice

prawnik czechowice
[url=http://opakancelarie.pl/oferta]Kancelaria Radców Prawnych[/url] Justyny Ostapiuk posiada swoją siedzibę w mieście Czechowice-Dziedzice, lecz współpracują z Kancelariami Notarialnymi mieszczącymi się w miastach: Katowice, Bielsko-Biała i Sucha Beskidzka. Swoją ofertę kierują zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw. Zadaniami Kancelarii jest nie tylko bieżąca obsługa prawna lecz również rozwiązywanie problemów wymagających specjalistycznej wiedzy prawnej. Zapraszamy na strony naszego serwisu w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą.
http://opakancelarie.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt