Recenzje
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w referacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Renata Tomaszczyk – Coach, Trener i Konsultant Zarządzania.

Renata Tomaszczyk – Coach, Trener i Konsultant Zarządzania.
Doradztwo, Rozwój, Treningi – Coaching: - Coaching telemarketerów - Coaching rozwojowy i kompetencyjny - Coaching kadry menedżerskiej Duże doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, szkoleniach i treningach z zakresu: rekrutacja agentów, realizacja szkoleń produktowych, wprowadzenie nowych agentów do pracy, rozwój kompetencji menedżerskich i kierowniczych, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą, obsługa klienta, kierowanie i motywowanie, prowadzenie narad i zebrań, funkcja komunikacji wewnętrznej, telemarketing.
http://www.renatatomaszczyk.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Smart Solution Agnieszka Nogowska

Smart Solution Agnieszka Nogowska
Nasza oferta obejmuje brending, identyfikację wizualną, e-media, działania public relations oraz helpdesk, szyte na miarę. Doradzamy i pomagamy w rozwiązywaniu problemów marketingowych i technicznych z zakresu IT, zarówno tych małych, jak i tych skomplikowanych.
http://www.smart-solution.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Opłaty środowiskowe i sprawozdawczość

Opłaty środowiskowe i sprawozdawczość
Prezentowana strona internetowa dedykowana jest podmiotom gospodarczym obowiązanym do uiszczania opłat za korzystanie ze środowiska oraz do obowiązkowej sprawozdawczości. Każdy przedsiębiorca, który w wyniku swojej działalności gospodarczo ingeruje w zasoby naturalne, powinien prowadzić rozliczenia środowiskowe z tego tytułu. Opłacie podlegają również produkty i opakowania. Ponadto prawo środowiskowe nakłada na przedsiębiorców obowiązek sprawozdawczy. Proponowane doradztwo dotyczy: wykazów, zestawień, sprawozdań GUS, ewidencji odpadów, raportów do KOBiZE itp. Całość oferty odnosi się do kompleksowej obsługi bieżącej działalności firm. Wsparcie mogą Państwo uzyskać w kontakcie bezpośrednim oraz za pośrednictwem przedstawianego portalu.
http://rozliczeniasrodowiskowe.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Agencja prasa firmowa

Agencja prasa firmowa
Agape - firma custom publishing – to: niesamowite portfolio magazynów firmowych bogate doświadczenia związane z obsługą kilkaset dotychczasowych klientów, a przede wszystkim niezwykle doświadczeni i kompetentni współpracownicy, znający specyfikę polskiego czytelnika gazet, z niezastąpionymi do pracy przy tworzeniu wydawnictw firmowych w naszym kraju szeroką wiedzą i doświadczeniem. Agape to innowacyjna agencja custom publishing Jako pierwsi w Polsce przygotowaliśmy konferencję poświęconą gazetkom firmowym, a później Konkurs Biuletynów Firmowych. Oba pomysły dały Agape świetny przegląd problemów, sukcesów i doświadczeń w przygotowywaniu biuletynów firmowych i całej gałęzi custom publishing w naszym kraju.
http://www.agape.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt