Recenzje
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Doradztwo biznesowe

Doradztwo biznesowe
LUCRATIVE jest firmą zajmującą się doradztwem biznesowym oraz consultingiem. Oznacza to, że wspomaga prowadzenie biznesu, zarządzanie nim oraz promocję marki w każdym tego słowa znaczeniu. Firma zajmuje się również pomocą w pozyskiwaniu funduszy dotacyjnych z Unii Europejskiej-zapewnia kompleksowe doradztwo w tym kierunku, zarządza projektami unijnymi, a także tworzy biznesplan niezbędny do jej uzyskania.
http://lucrative.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Zarządzanie ryzykiem

Zarządzanie ryzykiem
Firma Risk Logic świadczy wszechstronne usługi związane z innowacyjnymi strategiami zarządzania przedsiębiorstwem. Proponujemy usługi mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz stabilizacji finansowej przedsiębiorstwom. Podstawowym obiektem naszych zainteresowań jest zarządzanie ryzykiem. Adresatami oferty są firmy, które chcą polepszyć swoje funkcjonowanie. Mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobywane w międzynarodowym środowisku profesjonalistów z branży REM. Zapewniamy wysoki poziom usług i udaną współpracę.
http://www.risklogic.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Odszkodowania Opole

Odszkodowania Opole
Nasze przedsiębiorstwo prowadzi działalność w zakresie pomocy osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym w uzyskaniu najkorzystniejszego odszkodowania po wypadku ,a także odszkodowań należnych w związku z błędami medycznymi oraz szeroko pojętymi szkodami na majątku. Kadrę tworzą wielce doświadczeni ludzie, którzy w niegdyś tworzyli kadrę likwidatorów szkód zatrudnionych u największego, polskiego ubezpieczyciela, co niewątpliwie umieszcza nas w gronie nielicznych firm, znających polski sektor odszkodowań w stopniu umożliwiającym skuteczną pomoc w obszarze uzyskiwanych odszkodowań.
http://pomocni.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Innowacyjna gospodarka

Innowacyjna gospodarka
Przedstawiana spółka funkcjonuje na rynku usług finansowo-księgowych. Naszą specjalizacją są badania sprawozdań finansowych i dotacji unijnych. Wspomagamy ocenę wypełnianych wniosków unijnych, takich jak innowacyjna gospodarka. Badanie raportów finansowych prowadzone jest przez wykwalifikowanych specjalistów. Wymagane uprawnienia posiadane przez firmę gwarantują poczucie bezpieczeństwa klienta. Oferujemy szeroką gamę szkoleń i kursów z zakresu sprawozdań finansowych. Oferujemy skrupulatne audyty przeprowadzone wewnętrznie w danej firmie.
http://www.abesaudyt.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt