Recenzje
Praca Inżynierska za Grosze. Praca Inżynierska za Grosze to strzał w dziesiątkę!
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Notariusz Kraków

Notariusz Kraków
Kancelaria Notarialna udziela bezpłatnych porad prawnych dotyczących czynności notarialnych. Istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej również w innych godzinach, po uprzednim uzgodnieniu terminu. Zgodnie z ustawą Prawo o notariacie z dnia 14 lutego 1991 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2008 rok, Nr 189, poz. 1158 z późn. zm.) notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych).
http://barbaramiskiewicz-notariusz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Import z Chin - Sprawdzenie firmy z Chin

Import z Chin - Sprawdzenie firmy z Chin
Zawsze mówimy chińskim importerom, że zamawianie z Chin to nie jednorazowy zakup a cały proces. Aby import z Chin był szczęśliwy, zależy od wielu czynników, przykładowo jak wyszukanie odpowiedniej firmy z Chin, zdobycie potrzebnych certyfikatów i pozwoleń od chińskiej firmy, zorganizowanie łańcucha logistyki aż po sprawną sprzedaż na lokalnym rynku Wiele osób zastanawia się jak zacząć import z Chin? Jak odnaleźć producenta w Chinach.Targi handlowe w Chinach są najlepszym sposobem. W Chinach targi organizowane są niemal codziennie. Nasze oddziały w Chinach przygotowują raport handlowy - nt. hurtowni z Chin. Trwa to tylko 72 godz.zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 532619322 lub emailem: kontakt@chinskiraport.pl
http://www.chinskiraport.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Import z Chin - Targi w Chinach 2012

Import z Chin - Targi w Chinach 2012
Nie ważne, czy chcesz zacząć importować z Chin czy importujesz już z Chin lub posiadasz nawet swoją firmę w Chinach, a może po prostu chcesz uzyskać wizę do Chin lub chcesz znaleźć wystaw handlowych? Izba Polsko - Chińska wspiera we wszystkich rodzajach kontaktów z Chinami. Nasze oddziały w Chinach wraz z personelem, przysięgłymi tłumaczami języka chińskiego wpieramy biznesmenom zajmującym się chińskim importem jak i exportem do Chin Chiny to wielki rynek, z tysiącami firm wytwarzających wszystko. Jest to nieograniczony rynek zbytu dla naszych rzeczy. Ma największą liczbę konsumentów. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy imporcie z Chin. Zapraszamy do skontaktowania się pod numerem telefonu 585501883 lub emailem: pchig@pchig.pl.
http://pchig.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Biznes plan pod kredyty

Biznes plan pod kredyty
Jesteśmy przedsiębiorstwem kompleksowo zajmującym się świadczeniem usług doradczych związanych z procesem pozyskiwania kapitału obcego. W ofercie spółki znajdują się usługi w zakresie rozliczania dotacji unijnych, organizacja kursów dofinansowanych oraz udzielanie indywidualnego wsparcia doradczego. Spółka realizuje indywidualne projekty dofinansowane z funduszy unijnych. Nasze usługi to sporządzanie dokumentów w procesie aplikowania o finansowanie, takich jak: biznesplan, bądź ich części: analiza finansowa. Biznes plan jest konieczny w przypadkach starania się o finansowanie funduszy venture.
http://www.starplan.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt