Recenzje
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Wzór użytkowy

Wzór użytkowy
Kancelaria patentowa LECH zajmuje się ochroną znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych. Rejestrujemy je w odpowiednich urzędach (na terenie Polski – w Urzędzie Patentowym w Warszawie), dzięki czemu zaczynają podlegać ochronie prawnej na okres dziesięciu lat. W zakres usług naszej kancelarii wchodzi również zgłaszanie i zastrzeganie praw do wynalazków oraz wzorów użytkowych. Zapraszamy do współpracy.
http://www.kancelarialech.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kancelaria Olkusz

Kancelaria Olkusz
Ukończyła aplikację sądową, zdała egzaminy sędziowski i radcowski. Wpisana na listę radców prawnych pod nr Kt - 1335, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Zawód radcy prawnego wykonuje od 1982 roku, a kancelaria od chwili rozpoczęcia działalności tj. od roku 1992 ma siedzibę w Olkuszu. Kancelaria reprezentuje klienta podczas mediacji, w trakcie postępowania sądowego, postępowania przed organami administracji publicznej oraz postępowania egzekucyjnego.
http://sajdak-kancelaria.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Usługi ksiegowe Wieliczka

Usługi ksiegowe Wieliczka
Biuro Rachunkowe "Buchalter" spółka jawna świadczy pełen zakres usług księgowych do których należą prowadzenie Ksiąg Handlowych, Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Przychodów, rozliczeń z ZUS oraz obsługę kadrowo-płacową. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi księgowej potwierdzone przez Ministerstwo Finansów.
http://buchalter.e-cf.pl
Zgłoś nie działający link/spam

prawnik gdańsk

prawnik gdańsk
Prawniczka Dorota Mączewska-Ptak proponuje usługi adwokackie dla kontrahentów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. W zakres specjalizacji firmy adwokackiej w usługach dla klientów indywidualnych zawierają się przypadki rozwodowe, związane z opieką jak i dotyczące rodziny. Oprócz tego kancelaria trudni się także sprawami z zakresu prawa turystycznego oraz prawa własności. Firma prawnicza zapewnia również bieżącą poradę prawną. Firma prawna ma swoje biura w Gdańsku i Żukowie, dzięki temu zapewnia dostęp do usług prawniczych dla wszystkich ludności Trójmiasta i terenów sąsiadujących. By oszczędzić czas klientów terminy spotkań ustalane są po wcześniejszym kontakcie.
http://adwokat-dmp.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt