Recenzje
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . Sprawdź
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur. Polecamy wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur .

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Wzór użytkowy

Wzór użytkowy
Kancelaria patentowa LECH zajmuje się ochroną znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych. Rejestrujemy je w odpowiednich urzędach (na terenie Polski – w Urzędzie Patentowym w Warszawie), dzięki czemu zaczynają podlegać ochronie prawnej na okres dziesięciu lat. W zakres usług naszej kancelarii wchodzi również zgłaszanie i zastrzeganie praw do wynalazków oraz wzorów użytkowych. Zapraszamy do współpracy.
http://www.kancelarialech.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kancelaria Olkusz

Kancelaria Olkusz
Ukończyła aplikację sądową, zdała egzaminy sędziowski i radcowski. Wpisana na listę radców prawnych pod nr Kt - 1335, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Zawód radcy prawnego wykonuje od 1982 roku, a kancelaria od chwili rozpoczęcia działalności tj. od roku 1992 ma siedzibę w Olkuszu. Kancelaria reprezentuje klienta podczas mediacji, w trakcie postępowania sądowego, postępowania przed organami administracji publicznej oraz postępowania egzekucyjnego.
http://sajdak-kancelaria.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Usługi ksiegowe Wieliczka

Usługi ksiegowe Wieliczka
Biuro Rachunkowe "Buchalter" spółka jawna świadczy pełen zakres usług księgowych do których należą prowadzenie Ksiąg Handlowych, Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Przychodów, rozliczeń z ZUS oraz obsługę kadrowo-płacową. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi księgowej potwierdzone przez Ministerstwo Finansów.
http://buchalter.e-cf.pl
Zgłoś nie działający link/spam

prawnik gdańsk

prawnik gdańsk
Prawniczka Dorota Mączewska-Ptak proponuje usługi adwokackie dla kontrahentów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. W zakres specjalizacji firmy adwokackiej w usługach dla klientów indywidualnych zawierają się przypadki rozwodowe, związane z opieką jak i dotyczące rodziny. Oprócz tego kancelaria trudni się także sprawami z zakresu prawa turystycznego oraz prawa własności. Firma prawnicza zapewnia również bieżącą poradę prawną. Firma prawna ma swoje biura w Gdańsku i Żukowie, dzięki temu zapewnia dostęp do usług prawniczych dla wszystkich ludności Trójmiasta i terenów sąsiadujących. By oszczędzić czas klientów terminy spotkań ustalane są po wcześniejszym kontakcie.
http://adwokat-dmp.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt