Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w eseju - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Rekrutacja pracowników- doradztwo personalne

Rekrutacja pracowników- doradztwo personalne
Nasza firma ma w indywidualnej katalogu usług/produktów szeroko pojęte wsparcie spersonalizowane. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie Human Resources. Do naszego katalogu usług należałoby rekrutacja pracowników, ocena ich kompetencji- assessement i development centre, ocena zaangażowania kadry pracowniczej, przeprowadzane kursy menedżerskie, outplacement- restrukturyzacja zatrudnienia. Zgłoś się do nas, a przeprowadzimy audyt w Twojej korporacji i zaproponujemy rozwiązania poprawiające jej funkcjonowanie.
http://www.doradztwo-personalne.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Doradztwo zawodowe

Doradztwo zawodowe
Oferujemy pełny pakiet usług z zakresu HR Consulting. Na wyjątkowość mojej oferty składa się wieloletnie wiedzę praktyczną w branży Human Resources. Przeprowadzimy Państwa poprzez cały proces zatrudniania nowego pracownika- od konsultacji na zagadnienie pożądanych cech pracownika i oceny stanowiska, przez rekrutację, ocenę kompetencji w trakcie okresu próbnego, po badanie zaangażowania pracownika. Oferujemy audyt personalny, który pozwoli stwierdzić czy wykorzystują Wy wszystkie sposobów pracowników, pomożemy również wytworzyć outplacement.
http://www.outplacement.katowice.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Inforpol

Inforpol
Agencja Wydawniczo-Reklamowe Inforpol Paweł Jeleniewski powstała, aby powiadomić w szybki i profesjonalny sposób wszystkich tych, którzy szukają firm w Warszawie i okolicach Warszawy. Jest to wyszukiwarka typowo branżowa, za pomocą której po wpisaniu branży, nazwy firmy lub słów kluczowych odnajdzie się firmy z terenu Warszawy i okolic, które posiadamy w swojej bazie danych. Oprócz tego firma zajmuje się wydawaniem dzielnicowych katalogów teleadresowych na terenie dzielnic Warszawy.
http://egw.org.pl/inforpol
Zgłoś nie działający link/spam

Rzeczoznawca majątkowy Kraków

Rzeczoznawca majątkowy Kraków
Przeprowadzamy rzetelną wycenę nieruchomości, m.in. dla zabezpieczenia kredytów bankowych, ustalenia ceny transakcyjnej kupna bądź sprzedaży, w sprawach skarbowo-podatkowych i amortyzacyjnych, sądowych i komorniczych. Orzeczenie o wartości działek, obiektów mieszkalnych, lokali użytkowych, spółdzielczo-własnościowych uprawnień do lokali itd. jest sporządzany w formie operatu szacunkowego. Na witrynie rzeczoznawca24.com opublikowano cennik usług. Rzeczoznawca majątkowy Kraków.
http://www.rzeczoznawca24.com
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt