Recenzje
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Assessment Center- doradztwo zawodowe

Assessment Center- doradztwo zawodowe
Dysponujemy szerokim wachlarzem instrumentów HR. Pracują u nas najlepsi specjaliści w prywatnej branży. Przeprowadzimy Cię przez proces tworzenia nowego stanowiska pracy, rekrutacji, oceny potencjału osobowościowego i zawodowego pracownika- assessment center. Zrobimy także audyt, który umożliwi sprawdzić czy wykorzystujesz możliwości pracowników, czy nie będzie potrzebny outplacement albo szkolenia menedżerskie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową oferta na mojej witrynie www.
http://www.assessment-center.katowice.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Ośrodki oceny i rozwoju

Ośrodki oceny i rozwoju
Oferujemy pełny pakiet usług z zakresu Human Resources. Dysponujemy Assessment i Development Centre- ośrodkami oceny i rozwoju, które pomagają w ustaleniu potencjału osobowościowego i zawodowego pracowników. W zależności od wyników możemy przeprowadzić szkolenia menedżerskie lub/oraz restrukturyzację zatrudnienia. Zapoznaj się z nasza ofertą, a my przeprowadzimy dla Ciebie audyt, który umożliwi oszacować czy wykorzystujesz sposobów spersonalizowanych pracowników oraz czy dobrze zarządzasz kadrą pracowniczą.
http://www.assessment-center.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Development Center- ocena kompetencji pracowniczych

Development Center- ocena kompetencji pracowniczych
Jesteśmy specjalistami w dziedzinie Human Resources. Mamy kilka instrumentów HR, dzięki którym poprawimy funkcjonowanie Twojej spółki. Możemy poprawić zaangażowanie pracowników, przeprowadzić kursy menedżerskie, ocenę assesement i development center, restrukturyzację zatrudnienia czy zilustrować Ci jak wygląda poprawny proces przygotowania stanowiska i przeprowadzenia rekrutacji pracownika. Zajrzyj na naszą stronę i przejrzyj szczegółowa ofertę, a potem skontaktuj się z nami, a my zrobimy audyt w twojej korporacji i podpowiemy, co należy poprawić w jej funkcjonowaniu w zakresie HR.
http://www.development-center.slask.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Księgowość Nowy Sącz

Księgowość Nowy Sącz
Działamy na rynku nowosądeckim już od 1992r. Przez ten okres współpracując z podmiotami o różnym profilu działalności gospodarczej oraz zróżnicowanej formie prawnej zdobyliśmy szerokie doświadczenie oraz wypracowaliśmy indywidualne metody współpracy z klientami. Witamy na stronie internetowej biura rachunkowego Lucyny Staśto, które od 1992 roku działa w Nowym Sączu. Przez ten okres współpracując z podmiotami o różnym profilu działalności gospodarczej oraz zróżnicowanej formie prawnej zdobyliśmy szerokie doświadczenie oraz wypracowaliśmy indywidualne metody współpracy z klientami. Nasi klienci uzyskują gwarancję obsługi księgowej oraz kadrowej na najwyższym poziomie.
http://rachunkowosc-stasto.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt