Recenzje
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
miód w proszku, instant. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku, instant , surowce zielarskie.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Regionalne Centrum Finansowe

Regionalne Centrum Finansowe
Nasza firma na przeciw wyczekiwaniom klientów, oferuje pełen zakres opieki finansowej i doradztwa. To, co Nas wyróżnia na tle konkurencji, to zobowiązanie w dobranie i dopasowanie stosownego produktu do możliwości i potrzeb kontrahenta. Z Nami w prosty i przejrzysty sposób porównają Państwo oferty wielu banków i dokonają trafnego wyboru. Nasi doradcy załatwiają za klientów większość formalności.Partnerskie podejście do współpracy oraz technika w działaniu to nasze główne atuty świadczące o naszej sile. NIE LATAJ PO BANKACH ? POZWÓL, ABY TO BANKI ZABIEGAŁY O CIEBIE!!
http://www.rcfsc.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe
Zdolności miękkie mają coraz bardziej istotną rolę we współczesnym środowisku biznesowym. Blog opisuje tematykę rozwijania tych zdolności - perswazji, prezentacji, prowadzenia dyskusji i osobistej efektywności. Daje praktyczne rozwiązania do samodzilenej praktyki i rozwiewa wiele często wyznawanych mitów. Proponowana wiedza oparta jest na solidnych badaniach naukowych i doświadczeniach. Serwis prezentuje też ofertę profesjonalnych warsztatów - sprzedażowych i wystąpień publicznych.
http://dominiklipinski.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Standard zarządzania jakością wg IRIS.

Standard zarządzania jakością wg IRIS.
Strona zawiera wymagania oraz wypróbowane wskazówki dotyczące standardu jakości IRIS. Wskazówki w formie szablonów są przydatne dla opracowania, wdrożenia, utrzymania oraz strategii ciągłego doskonalenia systemu zarządzania jakością. Poradnik kierowany jest m.in dla producentów wyrobów dla branży kolejowej czy integratorów systemów branży kolejowej.
http://www.iriswpraktyce.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Odszkodowanie po wypadku

Odszkodowanie po wypadku
ODSZKODOWANIE po wypadku, odszkodowania powypadkowe, pomagamy poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu wysokich odszkodowań w Polsce i za granicą. Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych. Rozliczamy się na zasadzie success fee tzn. prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania. W okresie kilkunastu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne,
http://odszkodowania-po-wypadku.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt