Recenzje
wycieczki E-Almatur. Wybierz wycieczki E-Almatur a będziesz zachwycony!
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

Wystąpienia publiczne

Wystąpienia publiczne
Serwis internetowy zbierający wiedzę o wystąpieniach publicznych. Można tu przeczytać artykuły, recenzje książek, zapisać się na zdalne szkolenie argumentowania. Można również zapoznać się z ofertą szkoleniową twórcy strony.
http://wystapieniapubliczne.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe
Witryna w temacie szkoleń dla handlowców. Oferowane warsztaty wyróżniają się tym, że oparte są na testach naukowych a nie na popularnych mitach. Strona udostępnia teksty będące streszczeniami naukowych raportów, na których oparto program warsztatów.
http://szkoleniasprzedazowe.org
Zgłoś nie działający link/spam

Zarządzanie strategiczne

Zarządzanie strategiczne
Arena Consulting Group Sp. z o. o. to firma o ogólnopolskim zasięgu działania. Zatrudnieni w niej doradcy posiadają długoletnie doświadczenie praktyczne w swoich dziedzinach działalności. Proponowane usługi z dziedziny doradztwo strategiczne polecane są szczególnie firmom z sektora mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich firm. Ekspercka wiedza oraz lata praktyki w pracy na posadach kierowniczych świadczą o profesjonalizmie personelu Arena Consulting Group.
http://www.arena-consulting.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kurs na wózek widłowy Poznań

Kurs na wózek widłowy Poznań
KOMPLEX Poznań Szkolenia BHP oferuje szkolenia wstępne i okresowe obejmujące zagadnienia BHP. Kursy na wózki widłowe w Poznaniu bądź szkolenie dotyczące obsługi podestów ruchomych w miejscowości Poznań ? tego rodzaju kursy zapewniające lekcje praktyczne również odbyć można w BHP-KOMPLEX. Dostarczają one właściwej wiedzy i umiejętności praktycznych, są prowadzone przez specjalistów dobrze zaznajomionych ze sprawami BHP i posiadającymi umiejętności pedagogiczne.
http://www.poznan-bhp.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Koncesja na roboty budowlane Kraków

Koncesja na roboty budowlane Kraków
Wybór sposobu finansowania i realizacji inwestycji publicznej jest bardzo istotny i powinien zostać dostosowany do jej charakteru. Pomagamy zatem Państwu poczynając od analizy samej inwestycji, przechodząc następnie do analizy Państwa możliwości i sposobu finansowania oraz celów, jakie ma dana inwestycja realizować, dochodząc ostatecznie do wyboru najlepszego dla Państwa sposobu realizacji inwestycji.
http://inwestycje-publiczne.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt