Recenzje
Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel . Zapraszam
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy
http://olszanska.pl/. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje http://olszanska.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Doradztwo

prawnik białystok Dura Lex

prawnik białystok Dura Lex
Kancelaria prawna oferująca doradztwo w zakresie: odszkodowania, windykacja, pomoc prawna, rozwody, spadki, pełna obsługa prawna. Kancelaria Prawna Zaprasza!!! Udzielamy porad prawnych i opinii prawnych z wszystkich dziedzin prawa. Kancelaria świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej klientów indywidualnych, przedsiębiorców, a także podmiotów korporacyjnych i instytucjonalnych. Pomoc prawna jest świadczona według zapotrzebowania określonego przez Klienta Kancelaria Radcy Prawnego DURA LEX Wojciech Kłoskowski Radca prawny ul. Legionowa 9/1 lok. 106 15-281 Białystok Tel.: 50 38 39 183 e-mail: kancelaria.duralex@wp.pl
http://www.prawnikbialystok.com
Zgłoś nie działający link/spam

Tax-Advice.pl

Tax-Advice.pl
Na korzystanie z porad prawnych i podatkowych decyduje się aktualnie duża liczba przedsiębiorców. Nasz zespół kancelarii w Krakowie stworzono po to, by wspierać właścicieli podmiotów gospodarczych w codziennym zarządzaniu biznesem. Oferujemy doradztwo podatkowe w bardzo rozbudowanym zakresie. Oznacza ono w szczególności: przygotowywanie deklaracji rocznych, tworzenie umów oraz reprezentację przed urzędami skarbowymi. Poza tym realizujemy audyty podatkowe i sporządzamy opinie o charakterze podatkowym. Nasze porady podatkowe zawierają także takie obszary, jak: fuzje i przejęcia, doradztwo w sferze prawa międzynarodowego, ubezpieczanie cudzoziemców zatrudnionych w Polsce.
http://www.tax-advice.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny
Finance Brothers to rzetelna firma, świadcząca profesjonalne usługi doradcze w zakresie finansów. Nasz główny atut to niezależność, dlatego każdy Klient może liczyć na obiektywną i solidną poradę. Posiadamy rozległe doświadczenie w doborze ofert i pracy z inwestorami, dlatego jakość naszych usług jest naszą chlubą. Jeśli interesuje Cię kredyt inwestycyjny, kredyt konsolidacyjny lub kredyt refinansowy - skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać korzystnego wyboru. Zapraszamy do naszej siedziby w Krakowie oraz na stronę internetową. Z uwagi na ciągły rozwój firmy, zachęcamy także do aplikowania na nasze ogłoszenia.
http://www.financebrothers.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wiadomości giełdowe

Wiadomości giełdowe
TraderGuide to portal pełniący rolę internetowego przewodnika w świecie giełdy i finansów. Zamieszczone w nim treści objaśniają podstawy działania GPW i stanowią zarazem podpowiedzi ułatwiające rozpoczęcie gry. Osoby zaglądające na TraderGuide poznają na czym polega giełda, jakie są jej początki oraz jak zacząć grać na giełdzie. Serwis zawiera również dział przedstawiający jak przebiega analiza techniczna spółek oraz dział z aktualnościami giełdowymi. Całość realizowana jest z myślą o osobach dopiero wkraczających do świata giełdy i inwestycji.
http://www.traderguide.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt